סיור קולינארי בואדי ניסנאס – מרובע

יש מאמן לעירוני נשר

צחי טיאר, מאמנה של הפועל באקה אל גרבייה בעונה שעברה, הוא האיש שיוביל את הנשרים העונה ובתקציב מינימלי ינסה לעשות את הבלתי יאמן.

המאמן טיאר והבעלים פרץ ויוסיפוב.
האקדמית גורדון – הרשמה – WB
טיאר- מתאים לאג’נדת בעלי הקבוצה קרדיט: יניב גונן

עירוני נשר הכריזה(מוצ”ש) על מינויו של צחי טיאר למאמנה בעונה הבאה.  טיאר, אימן בעונה האחרונה את הפועל באקה אל גרבייה מליגה א’ צפון וסיים איתה במקום ה-12. ברזומה שלו קבוצות כמו הכח ר”ג, מכבי “קביליו” יפו, הפועל חדרה ואף הנוער של בית”ר ירושלים.  השבוע התראיין אחד מבעלי נשר למקומון חיפאי וציין שהמאמן שיוחתם הוא מאמן שידבוק באג’נדה של הבעלים לגבי השיקול הכלכלי- לטענת הבעלים בגלל בעיות בירוקרטיות התקציב השנה יעמוד על שני מיליון שקל בלבד מהקצבות, עוד חצי מיליון מספונסרים וכסף שהם יביאו מהבית. לחי פה נודע שנערך קיצוץ של 40 אחוז בתקציבה של עירוני נשר היות וראש העיר אבי בינמו הבין כי לא יצליח לביא לאישור מועצת העיר את התמיכה בקבוצה ולכן הקבוצה תסתפק בסכום של שני מיליון וחצי שקל כאשר בעונה שעברה נהנתה מתקציב של 4 מיליון.

שלומי פרץ, מבעלי הקבוצה בתגובה לחי פה : “לאחר התלבטויות רבות לגבי כמה מועמדים ראויים וטובים, החלטנו ללכת על צחי. חייבים להגיד שההחלטה הייתה מאוד קשה ולכן קיבלנו אותה באיחור. חיפשנו מאמן שרעב להצליח בליגה הזאת. התרשמנו מאוד מצחי שבא רעב ולקחת את הצ’אנס בשתי ידיים. חייבים לציין גם את רז משולם שהרשים מאוד והיה מועמד עד הרגע האחרון ובטוחים שבעתיד ניפגש. מקווים שצלחנו בבחירה ונעמוד במטרה היחידה שלנו העונה, לשרוד בליגה תוך ידיעה שזה יהיה מאוד קשה. חיים פינטו, מנהל מחלקת הנוער שלנו ישמש כעוזרו”.

 


בנשר ממשיכים לבנות את הסגל לעונה הבאה ומנסים לאייש את עמדת השוער הקריטית- טל בומשטיין, ששיחק בשתי העונות האחרונות במועדון והיה אחד השחקנים הבולטים והחשובים, לא הגיע להבנות עם הקבוצה ונראה כי לא ימשיך כשהמועמדת העיקרית לקלוט אותו היא הפועל ר”ג. המועמד העיקרי כרגע של הנשרים הוא רון שושן, שוערה של מכבי נתניה שעלתה לליגת העל בעונה האחרונה, כאשר הערב נודע לחי פה שישנם שיחות עם שוער נוסף ששמו לא פורסם.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...