עירוני נשר: המאמן מתחיל לעבוד, יש שוער חדש.

בקבוצה הצפונית מתחילים להעלות הילוך ומלבד חידוש חוזים לשחקני מפתח בעונה שעברה החתימו ביממה האחרונה (11.07.17) גם את השוער דניאל מכלוף,שוערה המחליף של הפועל קטמון י-ם. טיאר: "רוב השוערים בליגה באותה רמה"

מבזקי וואטסאפ

רק לפני מספר ימים, מינתה עירוני נשר את צחי טיאר בתור מאמנה והאחרון כבר עובד במרץ להשלים את הסגל- לאחר עזיבתו להפועל ר"ג של טל בומשטיין, שוערה הראשון במשך השנתיים האחרונות, הודיעה היום הקבוצה על החתמתו של השוער דניאל מכלוף (31) שמגיע מהפועל קטמון י-ם, בה שימש כשוער מחליף בעונה שעברה ולא הרבה לשחק, לשוער יש עבר גם בהפועל ראשל"צ בה שיחק שתי עונות. בנשר בונים על מכלוף כשוער הראשון של הקבוצה. טיאר המאמן מאמין בשוער ותחת המלצתו למעשה הוחלט להחתים את האחרון.

 המאמן בתגובה לחי פה: "דניאל היה בעבר שוער בליגה הלאומית,הוא היה שחקן שלי לפני שנתיים, אני מכיר את היכולות שלו וסומך עליו.לנשר יש שוער טוב,רוב השוערים בליגה הלאומית הם באותה רמה" .

מכלוף. המאמן החדש סומך עליו כשוער הראשון. קרדיט:שלום בן זמרה

 

אתמול גם החתימה הקבוצה את עידן וייר (20), מגנה הימני הצעיר של הפועל חיפה בעונה שעברה שהספיק לשחק בבוגרים במספר משחקים בגביע הטוטו ובליגת העל.


הקשר נאור עבודי, אחד מהבולטים בנשר בעונה הקודמת חידש חוזה לעוד עונה ורשם בעמוד הפייסבוק שלו: "אז היום חתמתי באופן רשמי בנשר, שמח מאוד להמשיך פה עונה שנייה ברציפות. בע״ה נעשה עונה טובה ונעמוד במטרות שלנו, וכמובן באופן אישי, בטוח שעשיתי החלטה טובה ונכונה שיהיה בהצלחה". גם בר איבגי אחד מהמגנים המוכשרים של הקבוצה חתם לעוד עונה וימשיך להאבק על מקומו בהרכב בעמדת המגן השמאלי. לטיאר המאמן עדיין מצפה עבודה לא קלה בהחתמת שחקנים לחלק הקדמי שהיה עקב האכילס של הקבוצה בעונה שעברה אך בינתיים חודש גם החוזה לדיוויד גומז שבזכות השערים שלו בשני המחזורים האחרונים של העונה, נשר נשארה בליגה.

גולדשטיין WB
גומז חותם לעוד עונה. השערים שלו במחזורי הסיום השאירו את נשר בליגה.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...