דני פסלר עוזב את מרכז חינוך ליאו באק אחרי 18 שנות ניהול.

מירית הנדסה – עתלית – רחב

 

מכתב שהגיע לחברי מועצת המנהלים וההנהלה הציבורית של המתנ”ס הבוקר 17.07.17

 

קניון שער הצפון – מתחלף – רחב

הנדון:   איגרת אישית

במלאת 30 שנות עבודה בליאו באק ומתוכם כ-18 שנים בניהול המרכז ועם זיכרונות מעצבים מימי בית הספר כשהייתי תלמיד כאן, הגעתי לידי החלטה כי זוהי העת לסיים את תפקידי בהנהגת המוסד.

השנים הרבות בליאו באק ובהן תקופת הנהגת המוסד היוו עבורי מסע נדיר שאפשר לי מימוש חזון, חלומות רבים, כישורים אישיים לעסוק במה שאני אוהב ולגעת בלבם של רבים.

אני חש כי זכיתי בהזדמנות יוצאת מגדר הרגיל להוביל ארגון כל כך ייחודי ולתרום את תרומתי לפיתוחו, צמיחתו ושגשוגו. התברכנו בצוות עובדים איכותי, מקצועי, שותף לדרך ולחזון והיה זה לי לעונג ולכבוד לעבוד עמכם ויחד להצעיד את מוסדנו ולזכות לראות הצלחה בעמלנו. ליאו באק הינו מותג מוביל בישראל ובעולם בתחומו. רבים נושאים עיניהם אלינו ואנו שמחים להדריך, להדגים ולסייע וללמד מניסיוננו הטוב.

מוסדנו זכה להכרה ולהוקרה ציבורית, עוטר בפרסים ואותות והכי חשוב הוא שלבוגרינו הרבים, בני משפחותיהם, ולציבור הרחב שאנו משרתים יש פינה חמה מאד למוסד והם גאים להיות חלק ממנו ומשהו ממנו תמיד ילווה אותם.

יותר מתמיד ליאו באק הינו ארגון יציב, בעל חזון ברור המושתת על מורשת ועולם ערכים שמזינים את ה”רוח הליאו באקית”,  המניעה כה רבים מאתנו לעבודה עם משמעות מלווה בתחושת של שליחות  והשפעה חיובית בחברה הישראלית.

מסרתי את החלטתי למועצת המנהלים של ליאו באק ועל פי תקנון החברה הוקמה ועדת איתור מנכ”ל בראשותה של יו”ר המועצה הגב’ בתיה רומן. הועדה תמלא  את משימתה ותביא בפני מועצת המנהלים את המלצתה בדבר מינוי המנהל/ת הבא/ה של מוסדנו.

עם מינוי המנהל/ת הבא/ה אכנס יחד עמו/ה  לתקופת חפיפה בכדי להעביר את ניהול המוסד בצורה מסודרת ואחראית. את כהונתי כמנכ”ל המוסד אסיים ביום 31.12.2017 .

בברכה ובהתרגשות,

דני פסלר


תגובת דני פסלר לחי פה:

“כ-18 שנים בניהול המרכז ו 30 שנה עובד במרכז, אני מרגיש שמרכז חינוך ליאו באק בשיא של כל הזמנים וזה הזמן לעשות שינוי.

אני אעשה חפיפה עד סוף השנה 31.12.17.

כרגע אינני מעוניין לשוחח על הצעד הבא בקריירה שלי”

 

 

 

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
משתלות יגור – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב