סגן השר ירון מזוז חוגג יום הולדת 55 בכנס גדול בקריית מוצקין

עטוף באהבה: סגן השר להגנת הסביבה, ירון מזוז, בכנס תמיכה מרשים

מפגן תמיכה ענק: כאלף איש, ביניהם שרים, חברי כנסת, ראשי ערים ומועצות, ראשי סניפים של הליכוד, חברי מרכז, חברי מועצות ערים, פעילים ותושבי הקריות וחיפה, השתתפו השבוע (יום ראשון) בכנס ההסברה שקיים סגן השר להגנת הסביבה ויו”ר המועצה הציבורית של פרויקט מחשב לכל ילד, ח”כ ירון מזוז, שגם חגג באירוע את יום הולדתו ה-55.

ירון מזוז מוקף חברים (צילום: ירון כרמי)

בין השרים שהגיעו לכנס ובירכו את סגן השר: שר התחבורה והבטיחות בדרכים והשר לענייני מודיעין ישראל כ”ץ, שר התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים יובל שטייניץ, השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, השר להגנת הסביבה לירושלים ולמורשת זאב אלקין ושר התקשורת איוב קרא.

את הכנס הנחה עוזרו האישי של מזוז, אסף אפל. הכנס לווה במוזיקה חיפה והאווירה הייתה חמה ומפרגנת.

מנחה הכנס: אסף אפל

בין חברי הכנסת שנאמו בכנס והודו לסגן השר מזוז: יו”ר הקואליציה, ח”כ דוד ביטן, סגן שר הבינוי, ח”כ ז’קי לוי, יו”ר ועדת הפנים והגנת הסביבה, ח”כ דודי אמסלם, סגנית יו”ר הכנסת, ח”כ נאוה בוקר וח”כ אמיר אוחנה.

לכנס הגיעו ראשי ערים מהאזור: ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי, ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי, ראש עירית קרית אתא יעקב פרץ,  ראש עירית טירת הכרמל אריה טל וראש המועצה המקומית אבן יהודה אבי הררי.

האירוע נפתח בסרטון שסקר את פעילותו של סגן השר מזוז בכנסת וכלל גם ברכה אישית מראש הממשלה בנימין נתניהו. עם סיום שלב הנאומים התקיימה הופעה והמשתתפים גם נהנו מארוחת ערב.

מזוז אמר בנאומו: “אני נרגש לראות את כולם פה, באים לברך ולהגיד תודה – לי ולמפלגת הליכוד. נבחרתי לכנסת על המשבצת של מחוז צפון ואני פועל ללא הפסקה לצמצום הזיהום במפרץ חיפה ונמצא בקשר יומיומי עם תושבי חיפה והקריות. אני איש של שטח. שום בעיה לא תיתפר מירושלים, אלא רק דרך השטח. באתי לכנסת על הטיקט החברתי ואני מסייע לחלשים ונלחם בהתעללות בחסרי ישע. גולת הכורת מבחינתי היא תפקידי כיו”ר המועצה הציבורית של פרויקט ‘מחשב לכל ילד’ – מינוי אישי של ראש ממשלה, ואמשיך לחלק מחשבים לילדי רווחה. כמו שאני אומר לא מעט לאחרונה, בבחירות הבאות הליכוד יביא גם 40 מנדטים ונמשיך להוביל את מדינת ישראל בגאווה”.

סגן השר גם ביקש להודות במהלך הערב לחברו הקרוב, יוסי ברבי, נציג ההסתדרות הבכיר והמזכיר הארצי של ההסתדרות, “יד ימיני לאורך כל השנים ומיומי הראשון והאיש שמתווה בתבונה ובחכמה את הדרך להקמת המחנה שלנו”.

צילום: חיים נתיב
צילום: חיים נתיב
צילום: חיים נתיב
צילום: גרשון איתן וציון זאנה.
צילום: גרשון איתן וציון זאנה.
צילום: חיים נתיב
צילום: חיים נתיב
צילום: גרשון איתן וציון זאנה.
צילום חיים נתיב

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.