קנינו דירה ברמז בחיפה, וחיינו הפכו לסיוט

ציפוף רחוב "חביבה רייך" בחיפה ללא מתן פתרון חניה הפך את חיי התושבים לסיוט ללא מוצא...

 

קנינו דירות ברחוב חביבה רייך בחיפה – וזו הייתה טעות גדולה

"כשחיפשתי דירה התלבטתי מאוד איפה כדאי לקנות בחיפה", אמרה השבוע תושבת שכונת רמז מחיפה, שרכשה דירה בפרויקט ברחוב חביבה רייך בחיפה,"הקבלן התחייב לבנות חניון לטובת הדיירים (חניון ציבורי), ורק לאחר שיהיה חניון הוא היה אמור לקבל טופס 4. זאת הסיבה העיקרית שהסכמתי לקנות באותו פרויקט. ואז הקבלן קיבל טופס 4 בערב פסח שנה שעברה בלי שבנה את החניון, שהיה אמור להיות התנאי לקבלת טופס 4. ומאז חיינו גהנום!".

לטענת הדיירת היא מגיעה עם הרכב לבניין, אבל למרות שמתגוררים בו 63 משפחות, כרגע יש רק 7 חניות. המשמעות היא שלעתים היא ודיירים נוספים לא יכולים להחנות בכלל ברחוב, שבו הם מתגוררים.
"צריך להבין שחצי שכונה עוברת עכשיו התחדשות כזו או אחרת. או שמעבים או שעושים פינוי בינוי או שסתם בונים או עושים תמ"אות. כל השכונה בשורה התחתונה היא אתר בנייה אחד גדול.

נעזוב את חוסר הנוחות שזה גורם. הובטח לנו שיהיו חניות קרובות לכל משפחה. הקבלן הבטיח שהוא לא יאכלס את הבניין, עד שהוא לא יבנה את החניון. איפה העירייה שאמורה לדאוג לאינטרס שלי? הרי אני אמא צעירה לא יכולה לחייב את הקבלן לעמוד בהבטחה שלו. למה העירייה מאפשרת לקבלן להתנער מאחריות וגומרת לי כאמא לשתי בנות קטנות להחנות במרחק של 500 מ' מהבית וללכת עם שתי ילדות ואינסוף תיקים את כל המרחק הזה? אני לא משלמת מספיק ארנונה כדי להיות תושבת שמגיעה לה חנייה שהובטחה לה?"

לטענת הדיירת, הקבלנים לאורך כל הרחוב (יש בניה במקביל של יותר מ 4 בניינים) עושים מה שרוצים, כאהבת נפשם.

 

משאיות חוסמות
משאיות שחוסמות את הנסיעה בשעות הבוקר, משאיות שחוסמות חניות פוטנציאליות, דוחות שמחולקות לדיירים, רעש חזק מאוד, שעות עבודה מאוחרות מאוד באישור עיריית חיפה, מצב רעוע מאוד של הכביש ושל המדרכות ועוד המון סיטואציות שיכולות להיות מטופלות כראוי ע"י העירייה .

חביבה_רייך.jpg

מהעיריית חיפה נמסר: בתגובה כי החניון נמצא בשלבי בנייה מתקדמים

לא ניתן להגיב