"הכל קורה" – פרויקט לקידום תרבות חיפאית צעירה – יוצאים לדרך! • הגישו מועמדות וזכו בתמיכה כספית ומקצועית

"הכל קורה" (צילום: ירדן דיסקין)

"הכל קורה" – פרויקט לתמיכה וקידום של תרבות חיפאית מקורית וייחודית – יוצא לדרך!

לאחר שנת השקה מוצלחת ומלאת אירועים, שותפות חיפה-בוסטון מזמינה יזמים צעירים לחלום על סדרת אירועים מקורית ולקבל את התמיכה הכספית והמקצועית להגשמתה בעיר חיפה.

התוכנית מעודדת שיתופי פעולה בין יוצרים, מפיקים, בתי עסק ויזמי תרבות מקומיים, והיא נולדה מתוך רצון לתמוך ביצירה חיפאית צעירה ובחיבור בין צעירים דרך תרבות ואמנות. מאחורי התוכנית עומדת ועדת פיתוח מנהיגות של שותפות חיפה-בוסטון ומובילות אותה רכזת הוועדה שני בוב ורכזת היזמות מאיה סולטניק יחד עם יושבי הראש של הוועדה, שירי גרינפלד וניק שרי ומתנדבי השותפות.

"הכל קורה" קרדיט : יוני לוי
"הכל קורה" (צילום : יוני לוי)

הילה פרלמן, מנהלת שותפות חיפה בוסטון:

"תוכנית הכל קורה, נולדה מתוך אהבה לעיר חיפה ולתרבות הייחודית לה, כחלק מחזון הוועדה לפיתוח מנהיגות של שותפות חיפה בוסטון המתבססת, בין השאר, על עידוד הרוח היזמית של הצעירים בחיפה, ויצירת חיבורים ורשתות קהילתיות חזקות בעיר. במסגרת התוכנית, נבנה מודל פעולה שמטרתו לתמוך ביצירה חיפאית ולחזק את קהילת התרבות, האמנות והקולינריה המקומית״.
"הכל קורה" (צילום: ירדן דיסקין)

יזמים, אמנים, אנשי קולינריה, בעלי עסקים קטנים, מפיקים ויוצרי תוכן בעלי ניסיון ויכולת ליזום, ליצור ולהפיק אירועים, מוזמנים להציע רעיונות לאירועי תרבות קטנים, מקוריים ושונים, ולקבל מענק בגובה של עד 5,000 ש"ח להפקת כל אירוע כמו גם ליווי מקצועי ופרסומי.

תחומי הפעילות הרלוונטיים לקול הקורא הם: קולינריה, מוזיקה, אמנות פלסטית, אומנויות הבמה, פרפורמנס ומחול, תיאטרון וכל תחום אשר הוועדה המקצועית תמצא לנכון.

טירת כרמל  – רחב

לפרטים נוספים והגשה – הכנסו לקישור:


יוכבד אוחיון, שקיבלה תמיכה מהשותפות בשנה שעברה להפקת סדרת מופעי פרפורמנס, משתפת: "מאוד שמחתי לקבל גב ותמיכה כלכלית ורגשית זה עזר מאוד ונתן לי דחיפה להמשיך, תודה על הליווי המקצועי לאורך כל הדרך".

יעל רוזנס, אשר קיבלה תמיכה משותפות חיפה בוסטון להפקת סדרת ערבי סטנד אפ בעברית ובערבית: "הליין של הסטנדאפ בעברית ממשיך לפעול בצורה אורגנית ומביא אליו אנשים שמגיעים הרבה בזכות הפרסום שנעשה לאירוע הראשון".

הגיבו כאן לכתבה