״אני קוראת לנתניהו ולשר אלקין לנקוט מיידית בצעדי חירום"

״אני קוראת לנתניהו ולשר אלקין לנקוט מיידית בצעדי חירום לסגירת המפעלים המסכנים חיי מאות אלפי אנשים עד למציאת פתרון הגיוני ושפוי אשר לא יאיים על אנשים הגרים במקום.״

ח״כ קסניה סבטלובה – מהמחנה הציוני לא גרה בחיפה, אפילו לא קרוב לחיפה אבל. היא דואגת לעיר שלנו ופועלת למענה בועדות הכנסת ובדיוניה. היום נאמו חברי הכנסת נאומים בני דקה אודות הסוגיות הבוערות בעיניהם. ח״כ סבטלובה היתה היחידה שדיברה על השריפה הקשה שהשתוללה אתמול בבתי הזיקוק ועל הצורך הדחוף לפעול אחת ולתמיד כדי להרחיק את הסכנה המיידית והמאיימת ממיליון איש החיים בצל הלהבות.

חכ_קסניה.jpgח״כ קסניה סבטלובה קוראת לנתניהו ולשר אלקין לנקוט פעולות חירום ולפעול מיידית לסגירת בתי הזיקוק לנוכח השריפה המשתוללת במקום:השריפה המשתוללת ללא שליטה בבתי הזיקוק בחיפה אינה הפתעה, הכתובת היתה על הקיר! הפעילים החיפאיים הזהירו כל העת מתרחיש של אסון כשתפרוץ שריפה או שבתי הזיקוק ישמשו מטרה להפגזות האוייב.
נתניהו ידע זאת כל העת וממשיך להתעלם מהפניות אליו. רק לפני פחות מחודש בעת השריפה הגדולה בחיפה, הופנו אליו בקשות והתראות מהחיפאים החוששים ממה שמצפה להם במפרץ חיפה על מפעליו המסוכנים.מצד נתניהו היתה התעלמות מוחלטת.

קסניה הבטיחה אישית כי לא תיתן לנושא לרדת מסדר היום ותפעל בכל כוחה למען חיפה ותושביה.

לא ניתן להגיב