שר הביטחון אביגדור ליברמן בביקור בזרוע הים – חיפה

“תפקידה של זרוע הים בשמירה על ביטחון המדינה הלך והתעצם עם השנים והיום יש לה חלק נכבד הן בהגנה והן בהרתעה”, כך אמר שר הביטחון אביגדור ליברמן, במהלך ביקורו השבוע בזרוע הים – חיפה.

003-_ליברמן_איינקוט.jpg

השר ליברמן, הרמטכ״ל איזנקוט ומפקד זרוע הים רוטברג צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון
שר הביטחון, אביגדור ליברמן יחד עם הרמטכ״ל, רב אלוף גדי איזנקוט, ביקרו השבוע בזרוע הים ונפגשו עם מפקד זרוע הים, אלוף רם רוטברג ועם סגל הפיקוד הבכיר. במהלך הביקור סייר השר ליברמן ברציף הצוללת החדש, מעגן דרור שם ביקר בצוללת אח״י תקומה, הפליג על גבי סער 5 וקיבל בעת ההפלגה סקירות מפי בכירי הזרוע אודות ייעוד ומשימות זרוע הים, משימת העליונות הימית אותה שמה כמטרה עיקרית ושמע על יכולות המודיעין הימי במהלך ההפלגה המבצעית אל מול חופי הצפון סייר השר ליברמן במרכז ידיעות הקרב של הספינה וצפה בפעילות הלוחמים הימיים.

בסיום הביקור הגיע השר לעתלית שם צפה בתצוגת תכלית של לוחמי שייטת 13 והפליג על הכלים השונים של היחידה.

השר ליברמן ציין כי, “תפקידה של זרוע הים בשמירה על ביטחון המדינה הלך והתעצם עם השנים והיום יש לה חלק נכבד הן בהגנה והן בהרתעה”. ואמר לאלוף רוטברג המסיים את תפקידו כי היתה לו תרומה גדולה בקידומה ובחיזוקה של זרוע הים וכי הוא בטוח שהמפקד הנכנס, אלוף אלי שרביט, ימשיך את המגמות הללו. ״כשהמפקדים והיכולות שראיתי כאן היום אחראים על הים, האזרחים שעל היבשה יכולים לישון בשקט״, סיכם ליברמן.

liberman130916-10.jpg

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון
liberman130916-9.jpg
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון
liberman-130916-17.jpg
צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.