עבדתי בבית חולים נחשפתי לזיהום וחליתי בעיניים

 

עובד ניקיון נגד הביטוח הלאומי: עבדתי בבית חולים נחשפתי לזיהום וחליתי בעיניים

 

דורש לקבל גמלת נכות מעבודה * הביטוח הלאומי: אין קשר סיבתי בין המחלה לעבודתו

האם עבודת ניקיון בבית חולים גדול חושפת את העובד לפגיעה של וירוסים, חיידקים או זיהומים שונים? על שאלה זו יצטרך להשיב בית הדין האזורי לעבודה, בעקבות תביעה שהגיש עובד ניקיון נגד המוסד לביטוח לאומי.

סאמי_אבו_ורדה_לעיתונות.jpg

העובד, תושב הצפון, הועסק באמצעות קבלן במרכז הרפואי כרמל בחיפה. לטענתו, לפני כשנה חלה בדלקת בלחמיות של שתי עיניו במהלך עבודתו.

באמצעות עו”ד סאמי אבו ורדה מחיפה, המתמחה בתביעות ביטוח לאומי ונזקי גוף, טוען העובד בכתב תביעה שהוגש לבית הדין לעבודה כי פנה למוסד לביטוח לאומי לקביעת דרגת נכות ולתשלום גמלת נכות מעבודה, אולם הביטוח הלאומי דחה את תביעתו בטענה כי “לא הוכח קשר סיבתי בין המחלה לבין עבודתו”.
.
בכתב התביעה נטען כי מדובר ב”מחלת מקצוע” ולפיכך העובד זכאי לקבלת גמלאות על פי דין.

כתב הגנה טרם הוגש.

בית משפט שלום חיפה ב.ל. 34098-07-16


 

נזקי גוף ורשלנות רפואית

המשרד מייצג לקוחות שנפגעו בתאונות דרכים, בתאונות עבודה ובתאונות אישיות או שסובלים ממיקרוטראומה בעקבות רשלנות רפואית על שלל סוגיה (רשלנות של אמבולנס, רשלנות בניתוחים פלסטיים, רשלנות באירוע מוחי, רשלנות רופא, רשלנות בלידה ועוד).

 

מומחה בתאונות עבודה ובתביעות נזיקין

 

עו”ד סאמי אבו ורדה מספק שירות משפטי בתחומי תאונות עבודה ותביעות נזיקין. הוא מלווה את לקוחותיו באופן אישי בכל שלבי התביעה, החל משיחת ייעוץ ראשונית, דרך הפניה לחוות דעת רפואיות ועד להגשת התביעה וניהול המשפט בפועל. כמו כן, הוא עוסק בליווי לקוחות בהליכים נגד הביטוח הלאומי בנושאים של תאונות עבודה ומחלות מקצוע. מתן שירות לנכי צה”ל – לא מעט חיילים נפגעים במהלך שירותם הצבאי, ואינם מוכרים על ידי משרד הביטחון כנכי צה”ל. עו”ד אבו ורדה מעניק סיוע לחיילים בשירות חובה או קבע, שנפגעו או חלו במהלך שירותם הצבאי, כדי שיוכלו לקבל את כל הזכויות המגיעות להם על פי חוק.

 

יצוג מול המוסד לביטוח לאומי

צוות המשרד עוסק גם במיצוי זכויותיהם של לקוחותיו במוסד לביטוח לאומי. הוא מייצג את הלקוחות בעיקר בתביעות הקשורות בנושאי מחלות מקצוע: מחלות סרטן ומחלות עור למיניהן, שצצו בעקבות חשיפה לקרינה ו/או לחומרים מסוכנים בעבודה, בעיות שמיעה שמקורן בחשיפה לרעש, נזקי גב בשל עבודה מאומצת, בעיות ריאות בשל שאיפת חומרים רעילים ועוד.

 

משרד עורכי דין מוכר ומצליח

עו”ד סאמי אבו ורדה וצוות משרדו מופיעים פעמים רבות בתקשורת: בטלוויזיה, בעיתונות, באינטרנט ובאמצעי מדיה נוספים. המשרד הוביל תקדימים רבים שזכו להתעניינות ציבורית נרחבת, וגרף הצלחות רבות בבתי המשפט.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.