הרקדניות האדירות מחיפה – אלופות העולם! • "גאווה עילאית ותחושת שליחות" ◄ צפו

הרקדניות האלופות מ-just dance חיפה (צילום: just dance - גפן סולובוצקי)

אלופות!

הנבחרת התחרותית של סטודיו 'Just dance' מחיפה, בניהולה של גפן סלובוצקי, קטפה אמש, שבת 2/7/22, את המקום הראשון באליפות העולם!


הריקוד הזוכה – SERPENT ◄ צפו


גאווה אדירה

רקדניות הסטודיו החיפאי 'Just dance', הביאו אמש (ש' 2/7/22) גאווה אדירה לעיר חיפה ולמדינה כולה כשזכו במקום הראשון בתחרות הבינלאומית בריקוד שהתקיימה בסאן סבסטיאן, ספרד.

התרגשות עצומה עם ההכרזה ◄ צפו


משלחת חיפאית של 39 רקדניות

למקצה התחרות יצאה משלחת המונה 39 רקדניות מקבוצת גיל הנוער (שהתחרו בקטגוריית junior קבוצה גדולה מסחרי), יחד עם המנהלת האומנותית גפן סלובוצקי, והכוריאוגרפית עדי ברזילי.

שגרירות המשלחת, שזכו במוקדמות התחרות שהתקיימה במרץ האחרון בישראל, ייצגו את המדינה ואת העיר חיפה בגאון!

הרקדניות האלופות מ-just dance חיפה (צילום: just dance – גפן סלובוצקי)
הרקדניות האלופות מסטודיו JUST DANCE (צילום: גפן סלובוצקי)

"שעות על שעות של השקעה"

מנהלת הסטודיו והכוריאוגרפית הראשית גפן סלובוצקי, מספרת לחי פה על הדרך ועל התהליך המורכב עד ההגעה לאליפויות ולהישגים מרשימים כאלה:
"כמנהלת הסטודיו, אני יכולה לספר שמושקעות שעות על גבי שעות באימונים, בעריכת מוזיקה, בתפירה של תלבושות, איפור, שיער, אביזרים, מחשבה אין סופית על נושא הריקוד – 'מה יהיה מסקרן – מה יהיה שונה – מה עוד לא ראו…' ועל זה מגיע הרבה כבוד והערכה לכוריאגרפיה של עדי ברזילי, שהביאה את הבנות לביצוע בלתי נתפס, עם רמת קושי מאוד גבוהה. הבנות התאמנו שישה-שבעה ימים בשבוע, וכל הזמן הפנוי שלהן הושקע בדבר הזה, במיוחד כשהתכוננו לתחרות".

הרקדניות האלופות מ-just dance חיפה (צילום: just dance – גפן סלובוצקי)

"הרגשה שאי אפשר להסביר"

"התהליך עצמו של התחרות זה מתחיל בהרשמה למוקדמות שמתקיימות בארץ, לפי החלוקה למקצים, לסגנונות ריקוד וקבוצות גיל. אנחנו התחרינו בסגנון ריקוד מסחרי, קבוצה גדולה בגילים 13-17 שנקראת 'ג'וניור'. לאחר מכן שלושת הריקודים שמקבלים את הניקוד הגבוה ביותר זוכים לעלות לגמר הגדול מול כל המדינות שלקחו את המקומות הראשונים, ואז מתמודדים בגמר, שבכל שנה מתקיים במדינה אחרת, השנה זה היה בספרד".

הרקדניות האלופות מ-just dance חיפה (צילום: just dance – גפן סולובוצקי)

"ההוכחה שעבודה קשה משתלמת"

"ההרגשה אחרי הזכייה היא מדהימה", אומרת סלובוצקי, "הרגע בו ניגנו את התקווה על הבמה אל מול כל מדינות העולם, היה אחד מהרגעים המרגשים בחיי, תחושת גאווה ושליחות שלא ניתן להסביר במילים. אני גאה ברקדניות שלי ובכוריאוגרפיה העילאית שלי עדי, שהובילה אותן להישג הבלתי נתפס הזה! הן ההוכחה המושלמת לכך שעבודה קשה משתלמת״.

סלובוצקי וברזילי עם צלחת האליפות (צילום: סטודיו just dance)

"אנחנו אלופות העולם!"

"ההבנה שאנחנו בעצם אלופות העולם, שאנחנו הכי טובות בתחום שאנחנו עושות… זה משהו שלא ניתן להבין, כמה ההישג הוא גדול וכמה זה ממלא בגאווה", היא אומרת, ומוסיפה: "ובעיקר בעיקר, התחושה שיש לבנות המדהימות האלה, שהן יכולות להגיע להישגים כאלה, בגיל צעיר כל כך, זה דבר מדהים בעיניי".

הרקדניות האלופות מסטודיו JUST DANCE (צילום: גפן סלובוצקי)

בדרך לתואר הבא

לסיכום אומרת סלובוצקי: "אנחנו כבר מחכות לקטוף את התואר הבא".

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. מושלמות אמר/ה

    תראו סרטון

הגיבו כאן לכתבה