גאווה חיפאית מרגשת • מהסטודיו Just Dance בחיפה עד אליפות העולם בספרד!

הנבחרת הבוגרת מסטודיו Just Dance (צילום: גפן סלובוצקי)

המוקדמות לגביע העולם בריקוד – Dance World Cup נערכו השבוע

מוקדמות גביע העולם במחול – הרקדניות המוכשרות של סטודיו just dance הביאו הרבה גאווה וייצגו את ישראל בגביע העולם בספרד!

תחרות גביע העולם בריקוד, ה-DWC, היא התחרות הגדולה ביותר בעולם בתחום, ועוסקת במגוון רחב של סגנונות ריקוד, ומיועדת לרקדניות ורקדנים מגיל 4 ועד 25.

20 אלף רקדניות ורקדנים מ-56 מדינות בעולם!

מעל 20 אלף מתחרים ומתחרות מ-56 מדינות ברחבי העולם משתתפים באירוע הענק הזה. גמר גביע העולם 2022 יתקיים הפעם בסן סבסטיאן, ספרד בין התאריכים 24/6/22-2/7/22. יהיה זה שלב הגמר הבינלאומי בו יוכרע מי תהיה הלהקה שתקטוף את הגביע ותהיה אלופת העולם בריקוד.

הנבחרת הבוגרת מסטודיו Just Dance (צילום: גפן סלובוצקי)

המוקדמות לגמר הבינלאומי נערכו השבוע בסינמה סיטי גלילות, ובמשך שלושה ימים מ-28/3/22 ועד 30/3/22, התחרו מבוקר ועד ערב קבוצות של רקדנים ורקדניות ממיטב מרכזי המחול ברחבי הארץ בסגנונות ריקוד שונים: דאנס, היפ-הופ, מודרני, קלאסי ועוד…  

הקבוצות התמודדו על מקום בנבחרת הישראלית ועל ייצוג מדינת ישראל בתחרות הבינלאומית.

עלייה לגמר העולמי שיתקיים הקיץ בספרד, מותנית בקבלת ציון של 70 נקודות ומעלה מהשופטים ובנוסף הגעה למקומות הראשון השני והשלישי.

הנה זה מגיע!

הנבחרת הצעירה מסטודיו Just Dance (צילום: גפן סלובוצקי)

רגע לפני העלייה לבמה, בנות הסטודיו JUST DANCE בחיפה, אותו מובילה ביד רמה גפן סלובוצקי, מצויות בשיא ההתרגשות, הלב דופק והאדרנלין בשמיים, הנה זה מגיע!

בשעה 16:30 עלו בנות הנבחרת הצעירה מסטודיו Just Dance לבמה, בריקוד The Black Panther (הפנתר השחור). לבושות כולן בבגד גוף שחור, מכף רגל ועד ראש, הבמה מתמלאת בהן, משדרות ביטחון וכוח, מבט נחוש ורצון לנצח!

מימין: מאיה מץ (12) מהריאלי – מקום 3 | ליהי חוח (12) מעירוני ה' – מקום 2 | סתיו אמריך (12) מאליאנס במקום ה-1! | אלונה ויגדור (11) מזיכרון יוסף – מקום 2 • הזוכות בקטגורית סולו-ג'וניור (צילום: גפן סלובוצקי)

התחרות שודרה בשידור ישיר בערוץ הספורט ONE.

האימונים הבלתי פוסקים, שעות של חזרות והשקעה ואיך לא, הבגדים, שעוצבו ונתפרו במיוחד לריקוד הוכיחו את כוחן של הנבחרת והעפילו למקום ה-2 עם ניקוד מעולה של 86.1 שמטיס אותן ביוני 2022 לספרד לתחרות הבינלאומית.

הנבחרת הצעירה עם הפנתר השחור • צפו


הנבחרת הבוגרת

בסטודיו של גפן לא מסתפקות בייצוג של נבחרת אחת בתחרות, ובשעה 22:15 עלתה לבמה הנבחרת הבוגרת שהתמודדה מול 23 נבחרות שונות, בקטגוריה DWC GROUPS!  

הנבחרת הבוגרת מסטודיו Just Dance (צילום: גפן סלובוצקי)

ריקוד הנחש

בנות הנבחרת לבושות בבגד גוף ירוק בוהק ונחשי שעוצב ונתפר במיוחד עבור הרקדניות, שמצדן "נתנו בראש" בריקוד The Serpent (הנחש) שעמו אף התמודדו לפני שבוע בתחרות נוספת, בה קטפו הבוגרות את המקום הראשון!

ריקוד הנחש – הנבחרת הבוגרת • צפו


מוטיבציה אדירה

בהתרגשות עצומה ומוטיבציה אדירה עלו הרקדניות לבמה, עם ריקוד שנפתח בפיתולי נחש גמישים והלך, התפתח והתעצם לכדי קצביות מטורפת, עם כוריאוגרפיה שהדהימה את הקהל הרב שהיה באולם. בדיוק בלתי נתפס, נעו הרקדניות כגוף אחד מהודק ומפעים.

הנבחרת הבוגרת בריקוד הנחש • צפו

  • כוריאוגרפיה: עדי ברזילי
  • ניהול אומנותי: גפן סלובוצקי

שעות של אימונים

הנבחרת השקיעה שעות של אימונים וחזרות שהביא אותן למקום ה-2 והמכובד עם ניקוד 85.7 וגם אותן ניראה על הבמה בספרד ביוני 2022 בתחרות הגמר הבינלאומית!

הנבחרת הבוגרת מסטודיו Just Dance (צילום: גפן סלובוצקי)

גאווה!

גאווה חיפאית אמרנו כבר! אז נמשיך ונעניק עוד גאווה מהסטודיו של גפן שמוסיף לגרוף עוד ועוד זכיות והצלחות, ושנבחרותיו יזכו לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית בספרד.

ניקול אבזוב בת 17 מעירוני ה', מקום 1 בקטגוריה ג׳וניור (צילום: גפן סלובוצקי)

בפעם הרביעית!

סטודיו Just Dance בניהולה של גפן שולחת זו הפעם הרביעית נבחרות שמעפילות לגמר העולמי ונכנסות לנבחרת ישראל לייצג את המדינה בגביע העולם לריקוד.

בשנה שעברה הנבחרת הבוגרת קיבלה ציון חסר תקדים של 100 נקודות מהשופטים במוקדמות, אך בעקבות הקורונה בוטלו התחרויות הבינלאומיות.

מנהלת סטודיו Just Dance גפן סלובוצקי (אלבום פרטי)

גפן סלובוצקי, מנהלת הסטודיו JUST DANCE:

אני גאה בבנות שלי, הן מתאמנות 4 פעמים בשבוע ולפעמים אף יותר, בשעות לא שעות ונותנות את הכול. עבורי ועבור הרקדניות הכול אפשרי וכשמשקיעים מגיעים למצוינות. אני שמחה שיש לי את הזכות והיכולת להעניק לבנות, לתת להן לבטא את היכולות שלהן ולהעצים אותן, לגרום להן לרצות להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמן.

זו גם הזדמנות להודות לבנות המוכשרות והמיוחדות האלה, על המאמץ וההשקעה האדירים ולאחל להן בהצלחה בספרד!


הנבחרת הבוגרות


הנבחרת הצעירה


הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אבי אמר/ה

    במקום הראשון זכו מקרית ים עם המאמנת אירה .הניהולה של אירה

הגיבו כאן לכתבה