סערה בבית חולים באזור חיפה , שתי אחיות ורופאה ניהלו רומן

מרובע רומנטי

סערה בבית חולים מאזור חיפה, שתי אחיות ורופאה ניהלו ביניהן רומן
האישה טוענת בעלי בגד בי עם חברתי לעבודה.
הוא טוען אשתי היא שביקשה לצרף את הבוסית שלה לחגיגה.
בית הדין הרבני במבוכה.

DSC_6558.jpg

עו"ד סולן
בעלי בגד בי עם חברתי הטובה ביותר, טוענת האישה בתביעת גירושין לבית הדין הרבני. הבעל בתגובה: אשתי לסבית, היא זו ניהלה רומן עם אותה חברה ועם הרופאה שאחראית עליהן ולכן יש לדחות את תביעתה.
בימים אלה מצוי בית חולים גדול בסערה שכמותה לא זוכרים. הסיבה תביעת גירושין שהגישה אחות בבית החולים באמצעות עורכת הדין מורן סולן, נגד בעלה ממנה עולה כי הבעל ניהל רומן עם חברתה לעבודה. בעוד הבעל טוען כי הוא סובל מאימפוטנציה ואשתו היא הבוגדת עם אותה חברה לעבודה.
בעת הזו עוד בטרם החלו הדיונים בבית הדין הרבני נדרש הבעל להביא ממצא רפואי מאורולוג שקובע כי טענתו שהוא סובל מאימפוטנציה יש לה על מה להסתמך, או שמדובר בניסיון שלו לחמוק מהתביעה. תחילתו של הסיפור לפני חמש שנים. בני הזוג באמצע שנות הארבעים לחייהם ניהלו מערכת יחסית שסבלה מעליות וירידות לאורך כל השנים, אבל האישה טוענת בכתב התביעה כי הבליגה למרות בגידותיו. "תפסתי אותו בוגד והוא היה בוכה לי שאסלח לו" סיפרה.

האישה, כאמור, אחות בכירה במקצועה בבית חולים גדול הצליחה במהלך השנים לאסוף לא מעט חומרים מרשיעים על בגידות בעלה, לרבות חומרים שקיבלה מבלש פרטי ששכרה המעידים על מעלליו, אבל כשהטענה הזו הוטחה בפניו בכתב התביעה, הוא הגיב ב"לא היו דברים מעולם, אני בכלל אימפוטנט". וכדי לחזק את טענתו הסביר כי אשתו לסבית והביא לכך הוכחות משלו.
האישה באמצעות עו"ד סולן טוענת כי לא זו בלבד שבעלה ניהל רומן עם חברתה לעבודה, שגם היא אחות רפואית במקצועה, הוא ביקש לצרף את הבוסית של שתיהן למיטה אחת. האישה בתגובה תספק לבית הדין ראיות בדמות הקלטות שיחות טלפון עם המאהבת וצילומי סטילס של מפגשיהם. "בעלי הוא נואף סידרתי שהפך את חיי לגהנום", טענה בפני עו"ד סולן ודורשת להתגרש. "הטעון שהוא אימפוטנט נועד להפוך את הקערה על פיה".

הבעל מצידו טוען כי ההכרות עם חברתה הטובה של אשתו הייתה ביוזמת רעייתו והיא זו שיזמה את הרעיון לצרף את הבוסית שלהם למיטה "כדי שיחד נחגוג כולם", כהגדרתו. בינתיים הסערה במוסד הרפואי בו עובדות שתי האחיות והרופאה לא יודעת גבול, לאחר שהבעל מאיים לחשוף את הפרטים הללו בפומבי אם ידרש לעשות זאת במסגרת מאבק הגירושין. "יש לי אישה לסבית שלא יודעת שובע מיני" הוא אמר להגנתו.

לא ניתן להגיב