ל”ג בעומר בקריית אליעזר חיפה 26.05.16

הלימוזינה הובילה את מאות ילדי התהלוכה הססגונית של ל”ג בעומר בקרית אליעזר בחיפה !

09_לג_בעומר.JPG

מאת: כתב החדשות של האתר “חי פה”

הצלחה מרשימה וחסרת תקדים נרשמה בתהלוכת הילדים הענקית של ל”ג בעומר “יחד כל ילדי ישראל” ובכנס הענק לכבוד רבי שמעון בר יוחאי, שהתקיימו ואורגנו ע”י בית חב”ד בשכונת קרית אליעזר שבחיפה, התהלוכה שאורגנה להפליא בהנהלת השליח הרב יוסף ליפש ורעייתו הגב’ שרה רבקה ליפש ובעזרתם של ילדיהם, בני משפחתם וכל מתנדבי בית חב”ד הרבים אשר בשכונת קרית אליעזר בחיפה.

בימים שקדמו לתהלוכת ל”ג בעומר בשכונת קרית אליעזר בחיפה, נתלו מודעות ענק על כל לוחות המודעות בכל רחבי השכונה, מודעות המפרסמות את התהלוכה וכמו כן נעשתה הפצה אודות התהלוכה בכל תיבות הדואר בשכונה, כמו -כן השליח הרב יוסי ליפש הכריז על התהלוכה עם רכב ורמקול בכל שכונת קריית אליעזר וקרא לילדים להגיע וליטול חלק בתהלוכה.

במהלך האירוע באולם הספורט צפו הילדים בהצגת המחזמר החדש והמיוחד “מלך הכיתה”, המחזמר ממחיש ומספר את סיפור ל”ג בעומר בצורה מרתקת וחוויתית בו שירים ובהם תכנים הקשורים ליום ל”ג בעומר, גדולתו של רבי עקיבא, חשיבותה של שנה זו – שנת “הקהל” והכל עם שירים קיצביים שהיו באירגון התמים חיים מאיר זלמנוב והשחקנים ילדי החמד מענדל וישראל למברג, מענדל וחיים צדוק ויהודה ליפש.

עם סיומו של המחזמר, צפו כולם בתצוגת תכלית של יחידת הכלבנים של משטרת ישראל שכללה מופע של כלבן משטרת ישראל עם כלבו, כלב שיטור הפועל במרכזים עירוניים הומי אדם המוכשר גם לאתר במהלך פעילותם סמים וסוגי אמצעי לחימה שונים.

האירוע משך קהל ענק מכל שכבות הציבור, דתיים וחילונים מכל האיזור הקרוב. בסיומו של האירוע באולם, יצאו מאות הילדים והוריהם, נטלו חלק וצעדו בתהלוכה ענקית ססגונית ומרהיבה ביותר “יחד כל ילדי ישראל” שכולה כיף ואהבת ישראל, שהתחילה במרכז הספורט הקהילתי שברחוב צה”ל שבשכונה וסיומו היה בכיכר מאירהוף שבקריה. כל ילד קיבל סיפרון קודש, כובע, דיגלון, שתייה קרה וחולק לילדים במתנה גם חומש מרהיב הכרך שהוא הראשון בסדרת “התורה שלי” של חומש “בראשית” לילדים ובו ביאור הפסוקים בשפה פשוטה לצד סיפורים מן המדרש המלווה בציורים מרהיבים וצבעוניים, שמטרתו לחבר את המוני ילדי ישראל אל התורה. גולת הכותרת היה הפרס הראשון של נסיעה ברכב לימוזינה מסוג “לינקולן” מפוארת של “רוני לימוזין” ברחבי העיר חיפה לילד הזוכה בהגרלה ולכל ילדי הכיתה של הזוכה שהיו בזמן ההגרלה גם הם בתהלוכה.

במהלך מופע האירוע למדו הילדים בצורה חוויתית את סיפור ל”ג בעומר ועל “ואהבת לרעך כמוך”, שולבו בו הפסוקים באומר ובצליל שריתק את המוני הילדים שישבו בסדר מופתי באולם. את האירוע כולו הנחה בטוב טעם ובצורה חוויתית את המסר של אהבת ואחדות ישראל, יחד עם פסוקי תורה ותפילה לזירוז הגאולה כהרגלו בקודש כבוד הרב יהושוע ליפש.

התהלוכה “יחד כל ילדי ישראל” התקיימה גם בשיתוף עיריית חיפה ששלחה לאירוע את ניידת “חמבגן” המאובזרת שחילקה לילדים משחקים והפתעות רבות, פופקורן, סוכר שתייה ועוד. אירוע ה”תהלוכה” התנהל לאורך כל אורכו בסדר מופתי, אירוע שאורגן להפליא על ידי בית חב”ד קרית אליעזר, בסיועם של כל בני משפחת ליפש ועם סיום האירוע, השליח כבוד הרב יוסי ליפש ביקש להודות מכל הלב ליחידת הכלבנים של משטרת ישראל, ל”רוני לימוזין”, לכל בני משפחת ליפש ולכל מתנדבי בית חב”ד הרבים אשר בשכונת קרית אליעזר בחיפה שנתנו יד לאירגון אירוע תהלוכה ססגוני ומרהיב זה.

בסיום התהלוכה התפזרו מאות הילדים לבתיהם בשמחה ובהרגשה שהנה הנה אנו עוברים משמחת ל”ג בעומר לשמחת הגאולה. “יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד” !

גלריית צילומים נרחבת ובלעדית לאתר “חי פה: אדיר יזירף

IMG_3241.jpgIMG_3244.jpgIMG_3245.jpgIMG_3252.jpg

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.