מפגינים מול ביתו של יהב: “אם האנטנה לא תסולק אתה תסולק”

המאבק באנטנות הסלולריות בחיפה

סכנת_קרינה.JPG

עשרות תושבים מבוגרים וילדים משכונות רמת בגין, גולדה ודניה הפגינו היום (ג’) מול ביתו של ראש עיריית חיפה, יונה יהב, בדרישה להוציא את האנטנה שהוקמה בחטף ללא תאום עם התושבים וללא בחינה של כל ההיבטים הציבוריים מול חדרי השינה והבתים של התושבים באזור.

המפגינים נשאו שלטים עליהם נכתב בין היתר: “יהב וחדוה – די לקרינה הרגתם את השכונה”, “בחיפה ובקריות אין ריאות ירוקות”, “בגין גולדה ודניה לא רוצים אנטנה בשכונה”, “יאללה יונה לך הביתה שלום ותודה”. וקראו קריאות בין היתר: “לא רוצים קליטה רוצים חיים בריאים”, “מוות קרינה לא אצלנו בשכונה”, “יונה יהב תתפטר הבריאות שווה יותר”, “לא משחקים תופסת עם הסרטן”.

אחד המפגינים תושב רמת בגין סיפר במגפון בתקווה שראש העיר ישמע:
“הילד שלי חלה בסרטן. אני לא יודע אם הוא חלה מהזיהום, מהאוויר או מהאוכל אין לי מושג. אני לא רוצה שאדם רגיש כמוהו ויש כאן עוד אנשים שילדיהם חלו בסרטן יקחו סיכון בגלל אנטנה מפלצתית שצמחה מתוך היער, מעבר לזה שהיא משנה את הנוף היא גם מסרטנת. הבן שלי חלה בסרטן ואני לא רוצה לחזור על הניסוי, אנחנו לא משחקים תופסת עם הסרטן בבקשה תסיר את האנטנה באופן מיידי יש פתרונות אחרים.
003-_הפגנה.JPG

מפגינים מול ביתו של יהב (צילום: סמר עודה)
יש לציין כי ההפגנה שהתקיימה היום היא רק חלק ממאבק התושבים בהמשך יינקטו צעדים נוספים. בהפגנה השתתפו חברי המועצה מטעם הירוקים של חיפה, אביהו האן וירון חנן, פעיל הסביבה, מפורום אדם וסביבה, דודי מייבלום ופעילי סביבה נוספים.

IMG_4430.JPG

(צילום: סמר עודה)
IMG_4434.JPG
(צילום: סמר עודה)

IMG_4442.JPG

(צילום: סמר עודה)
IMG_4435.JPG
(צילום: סמר עודה)
IMG_4438.JPG
(צילום: סמר עודה)

הגיבו כאן לכתבה