פירסום ראשון: ג’וקים ענקיים הגיעו לחיפה !!!

Screen_Captures133.jpg

צילום: אדיר יזירף
מאת: כתב החדשות של האתר “חי פה”

החל משעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון של חול המועד פסח, נצפו מספר ג’וקים ענקיים מסתובבים ברחבי שכונת הדר בחיפה. כן, תושבי העיר, מכל המקומות בעולם הג’וקים ענקיים אלה בחרו דווקא להגיע אלינו אל העיר חיפה דווקא בחופשת הפסח. הג’וקים רגישים, הם טובים, הם אוהבי אדם ויותר מכל משתוקקים להרבה אהבה. אז מה אם הם חרקים ענקיים? … הם מנסים הכול כדי להיות חלק מהחברה: להיות בלתי מורגשים, מנסים לחקות את בני האדם.

אך אל דאגה, אין מה לדאוג … אלה הם ג’וקים מקקים ענקיים, פרת משה רבנו עצומה, חיפושית זבל שמנה שגם הם יכולים להיות חברים שלכם, והם כולם הגיעו אלינו ישירות מהולנד … זהו מופע החוצות של ה”פסטיבל להצגות ילדים” המתקיים בחול המועד פסח במתחם הפסטיבל בגן בנימין וברחבת התיאטרון העירוני שבשכונת הדר בחיפה. זהו תרגיל בחשיבה מחוץ לקופסא שיכול להפוך את המפחיד – לידיד ואת המטריד – לחבר לעתיד ! לא צריך לברוח או לרדוף עם הנעל, פשוט לפתוח את הלב, להכיר, להתקרב. זכרו שידידו הטוב ביותר של האדם – הוא החרק.

משך המופע שלהם הוא כחצי שעה ומתאים לכל הגילאים ולכל המשפחה – לכו לראות את המופע שלהם, התהלוכה שלהם לא תשאיר אף אחד אדיש, אסור לפספס, רוצו לראות אותם, הם מבקרים אותנו כאן בחיפה עד ליום שלישי במתחם הפסטיבל להצגות ילדים בגן בינימין בהדר בחיפה, במתחם גן בנימין בכל ימי הפסטיבל בשעות 12:20, 13:45, 17:35.

צילום: אדיר יזירף מיוחד לאתר “חי פֹּה”.
IMG_2980.JPG

צילום: אדיר יזירף
IMG_2982.JPG
צילום: אדיר יזירף
IMG_2973.JPG
צילום: אדיר יזירף

פסטיבלים בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.