חשד: תושבי חיפה מימנו מכספם חקירות נגד מתנגדיה של קליש… עו"ד ליאור דץ בעדשה מקומית

התכנית עדשה מקומית – התכנית של חיפה – כל ערב בשבע בחי פה

האם מימנו תושבי חיפה מכספם חקירות נגד מתנגדיה של ראש העיריה?
הנושא נמצא בבדיקת הגורמים המוסמכים. ליאור דץ מעמותת "שומרי הסף" מספר בראיון ל"עדשה מקומית" מה גילה שחיפשו עליו. בכובעו כפרשן פוליטי גם מספר דץ על מה שקורה בימים אלה בזירה הפוליטית החיפאית.
הראיון מתפרסם במסגרת שתוף פעולה בין "עדשה מקומית" ל"חי פה".


No Fields Found.
5 תגובות
 1. אילן בורנשטיין אמר/ה

  מרגע שהקונילמל שמנהל את העיר ניתק אותי משידור הזום בדיון מיום 23.2.2021 במליאת הוועדה המקומית כך שלא אוכל להתגונן מפני מעשה הנבלה שנעשה כנגדי בפומבי בדיון (הכשל החמור הנוגע לתכנית 'תל אהרון – לינקולן' – הפוגע באופן קשה ביותר בבעלי הקרקעות בתכנית ופוגע בציבור בכלל) כאילו הייתי אחרון הדוברים במועצת העיר אותם הוא נהג כשגרה לנתק מהמיקרופון, משהולבנו פניי והולבנה פני התכנית האיכותית אותה הכנתי – מאותו הרגע – החלה הספירה לאחור – ובשלב ראשון התפרקה קואליציית הקונילמל ואני מאמין שהמעוולים ייענשו, זה רק עניין של זמן – למנוע בניה במשך כ-50 שנים !!! ממני, ממשפחתי ולמעשה מאלפי בעלי קרקע נוספים – וזה מוקד העניין – זה דבר מנוול מהמדרגה הראשונה ויום יבוא ועם המעוולים – אותם רשעים – יבוא חשבון.

 2. בטוח שהכל אמת אמר/ה

  זה לא קליש זה נחשון צוק ואנשיו
  מפעילים את קליש כנו בובה על חוט.
  כל הסיעה חיים בחיפה הייתה פאסדה בלבד שמאחוריה השתלטות נחשון צוק על העירייה. קליש והצעירים שהביא לסיעה היו רק נערי פוסטר, על אוטובוסים ושלטי חוצות.
  את כל עסקי החקירות וקשרים פסולים עם אותו עורך דין עמית חדד שקיבל מאות אלפי ש' לערבוב בין ייצוג קליש הפרטי, הציבורי עירוני.. גם זה נושא לחקירה רצינית.
  הכל יזום על ידי הץ' ברטתיות ק-ץ. הפתק קץ זה קליש צוק והוא מלווה אותה לכל מקום כמו הצל. שעובדי העיריה צוחקים וקוראים להם סבלימינאלית והצל.

 3. רפי רפול - חסון.חיפה,עיתונאי אמר/ה

  כולנו חייבים לומר מילת " תודה" לעינת קליש רותם על מה שאת עושה עינת למען עירנו חיפה. לילה טוב

  1. רן אמר/ה

   היא לא עושה דבר. כלום. עיר הפכה למלוכלכת כי צימצמה נקיון. מלא קקי על מדרכות. מלא חזירים. מחיר של ארנונה עלה. לא נלחמת במפעלים מזהמים, שדה תעופה נסגר לגמרה. אין פארקים חדשים. אין כבישים חדשים. תחזירו בבקשה את יונה…

  2. א.א. חיפה אמר/ה

   רפי די נמאס כל סיפור אתה קופץ בראש
   די רפי תשנה משפט התחנפנות לקליש . נמאס היחיד . תגיד באמת רפי למה אתה היחיד . זה ממש מוגזם

לא ניתן להגיב