טירת כרמל – מובייל

"קליש מנהלת כאילו חיפה היא אי בודד" • גדי מרגלית, מנכ"ל עיריית חיפה לשעבר בתכנית עדשה מקומית

גדי מרגלית, מנכ"ל עיריית חיפה לשעבר בתכנית עדשה מקומית

התכנית עדשה מקומית – כל ערב בשבע

גדי מרגלית, מנכ"ל עיריית חיפה לשעבר, מגיע לאולפן "עדשה מקומית" ומתריע מהמשך התדרדרותה של העיר חיפה.

בראיון עם ד"ר אמיר גילת מזהיר מרגלית על ההשלכות של המשך הניתוק של העיריה ממשרדי הממשלה. "קליש מתנהלת כאילו חיפה היא אי בודד", אומר מרגלית ומדגיש שהעיר השלישית בגודלה בישראל אינה יכולה להתנהל מהשלטון הארצי, במיוחד בשל מורכבובתה של חיפה.
מרגלית מדבר גם על התנהלותה של קליש מול עובדי העיריה ועל מחיקת המורשת של יהב.
הראיון מתפרסם במסגרת שיתוף פעולה בין "עדשה מקומית" ל"חי פה".

No Fields Found.
14 תגובות
 1. א.א. חיפה אמר/ה

  מה שקורה היום זה עיר שעברה רעידת אדמה. אין מה להשןןת . תמיד יהיו קיטורים. אבל יונה עשה רבות ועובדיה עשומ גם המון והעיר נראתה יותר יפה ןמטופחת . העיר מוזנחת היום . העובדים עצמם נראים שעברו טראומה. למה כי מי מסתכל ומתייחס אליהם. העיר לא מתרוממת.

 2. דין דין אמר/ה

  מרגלית ויהב שיפרו את העיר עד כדי חוסר אפשרות להתאושש.

 3. אי בודד אמר/ה

  צודק בהחלט! בדיוק כך נראים הדברים

 4. נענע אמר/ה

  אבוי לנו שמתגעגעים ליונה יהב שהיה ראש עיר כושל.קליש ממשיכת דרכו…..הלואי והיה מועמד או מועמדת ְְשיראובחיפה אתגר.כי זה המצב שהכינו אליו…

 5. אריה אמר/ה

  מדהים לראות שכל מיני אנשים שפוטרו מלעבוד בעירייה נותנים חוות דעת לא טובה על ראש העיר… מעניין למה…
  יש איזה ראיון עם ראש העיר שמדברת סרה על האנשים שפוטרו?
  אחרת נראה שהעיתון מחפש ליכלוך על ראש העיר

 6. רפי רפול - חסון.חיפה,עיתונאי אמר/ה

  ד"ר בר מעיין. אבקש ממך לכבד את המעמד . נס מהשמיים שגברת קליש נבחרה ראש העיר חיפה,של כל חיפה בני כל העדות והרבדים בחיפה.שבת שלום .אישה מרשימה שנות כבוד לכל אדם בעיר.

 7. רפי רפול - חסון.חיפה,עיתונאי אמר/ה

  גדי , גברת עינת קליש מנהלת את העיר חיפה בצורה יוצאת מן הכלל. חורא לכם איך ראש העיר חיפה עומדת אישה. זו הדימוקרטיה האמיתית.שבת שלום.אזכיר לכם כי עוד לא היה לחיפה ראש עיר כמו גברת עינת קליש רותם.

  1. ד״ר בר מעיין אמר/ה

   אתה עיתונאי ? חוץ משגיאות הכתיב שמעידות על בורות אתה ליצן החצר ,

  2. א.א. חיפה אמר/ה

   רפי מאוד מוזר אתה כל הזמן משבח את קליש. . עולם יורדים על מה שקורה לעיר ואתה א וו מר אין כמוהה. תסתכל זה יותר מידי צורם. מבינה אולי מסיבה שהיא קרובת משפחתך .
   הכל משונה. כי כל הזמן זאת תגובתך

 8. האחרון לדבר זה הוא. אמר/ה

  אדון גדי הנזקים שגרמת אתה ילוו אותנו עשרים שנה עכשיו. הבלאגן חוגג באגפי העירייה. מנהל ההנדסה ממוטט. אתו"ס מפורק וכושל. יפה נוף דוחות קטלניים על אי סדרים. מערכת החינוך בהתפרקות מנכסיה. עירייה שכשלה באכיפת חוק סדר והידרדרה במדד היעילות והאיתנות של bdicoface ממקום 11 מתוך 34 למקום 31 בקדנציה שלך כמנכל כושל של עיריעה מנופחת כושלת.

 9. תושב אמר/ה

  גדי רוץ לראשות העיר

 10. רמי אמר/ה

  אי בודד = ראשת עיר מנותקת!!!
  וכפי שכבר ברור לכולנו, העיר בבעיה מאד מאד גדולה. כל העניין גדול בסדרי גודל על עינת קליש (במיוחד), על סגנה ואנשיה אשר מוליכים אותה באף לנזקים…

  ואגב, זה בסדר שהיא מוחקת את המורשת של יונה יהב (במיוחד של הקדנציה האחרונה), זו מורשת לא ראויה! הבעיה של ראשת העיר שהיא שופכת את המים עם התינוק….

 11. ועדה קרואה = בהול מיידי ודחוף אמר/ה

  ממשיכים להתעסק בכשלון הנוכחי
  הגיע הזמן לחשוב מי צריך להחליף את צוק ובובת-היד שלו, ולתפקד כראש עיר שישקם את ההריסות של 20 שנות הזנחה על ידי המדינה ועל ידי עירייה כושלת של העיר הזאת + פשיעה משתוללת ומכת חזירי הבר –
  צריך לדעתי ועדה קרואה של מומחים בתחומים שונים בראש ובראשונה ניהול העירייה והפסקת האגפים המנופחים עם משכורות עתק וכפילויות.

 12. אייל אמר/ה

  המורשת של יהב זה לאיים על עובדי העיריה בבחירות, להרוס את העיר עם העלאה בלתי פוסקת של הארנונה, לעשות בלאגן בכל תחום מהקצאת מבני חינוך, סגירת בתי ספר ועד אנטנות בין ליחה מול רמת גולדה. העלאת הארנונה 17% ב4 שנים!! קיבל עיר עם גרעון 150 מליון שקל השאיר עיר עם גרעון 1.1 מליארד שקל.
  עירייה לא מתפקדת מנופחת. אדון מרגלית במקומך הייתי מתחבא מרוב בושה על ההרס שנגרם אצלכם לעיר ולעירייה. אתם הוחלפתם על ידי אנונימית לא כי היא הרשימה אלא כי אתם הבאתם לאסון בכל העיר. דרדור בכל תחום!

לא ניתן להגיב