מועצת העיר חיפה נפרדה מחבר המועצה יעקב בורובסקי

מועצת העיר חיפה נפרדה אמש (ג’) מחבר המועצה יעקב בורובסקי (יו”ר סיעת מהפך) וקיבלה בברכה את חבר המועצה החדש יעקב פיינגולד שיחליף את ברובסקי בתפקידו. יהב, לברובסקי: “הית יריב ראוי מאוד, ולמרות חילוקי הדעות, פעמים לא מעטות האזנתי לך בכובד ראש ולמדתי הרבה.

003-_נפרדים_מבורובסקי.JPG

ראש העיר מעניק לבורובסקי תעודה הוקרה (צילום: סמר עודה)
יו”ר סיעת מהפך בחיפה, חבר המועצה יעקב בורובסקי, סיים אמש באופן רשמי את תפקידו במועצת העיר חיפה בה היה חלק בשבע השנים האחרונות. בורובסקי, פינה את מקומו לחבר הסיעה יעקב פיינגולד. עם התפטרותו ממועצת העיר בורובסקי, חתם על הסכם קואליציוני ובכך סיעת מהפך מצטרפת לקואליציה. אמש הודיע חבר המועצה בועז גור כי גם הוא מצטרף לקואליציה.


בטקס הפרידה, העניק ראש העירייה יונה יהב, לבורובסקי, תעודת הוקרה על פועלו ותרומתו בשבע השנים במועצת העיר ולעיר חיפה. ואמר: “שירתנו כאן יחד 7 שנים. הית יריב ראוי מאוד. למרות חילוקי הדעות, פעמים לא מעטות שהאזנתי לך בכובד ראש ולמדתי הרבה. אני מאחל לך ולמשפחתך בריאות והצלחה באשר אתה הולך”.

“לקחתי החלטה שאומרת שצריך לתת למי שהתמודד ורצה להיות במועצת העיר. ההכרות בינינו היא חברות של 50 שנה ואני בטוח שפיינגולד, יתרום מעצמו, מניסיונו ובעיקר מהרצון הטוב. אני לא עוזב את חיפה להיפך בניתי פה בית נוסף מתוך כוונה שהמקום הזה ישפר את איכות החיים שלו ויהיה טוב יותר גם לדורות הבאים”, אמר חבר המועצה בורובסקי והודה לכל חברי המועצה ולראש העירייה יונה יהב וסיכם באומרו: “אני מקווה שחיפה תגיע להישגים שהיא ראויה להם”.

IMG_3954.JPG

חברי סיעת מהפך שרית גולן-שטיינברג ויעקב פיינגולד (צילום: סמר עודה)
IMG_3955.JPG
ראש העירייה יונה יהב, עם שטיינברג ופינגולד (צילום: סמר עודה)

הגיבו כאן לכתבה