פורסם ההסכם: סיעת מהפך מצטרפת לקואליציה העירונית בחיפה

פורסם ההסכם הקואליציוני בין סיעת מהפך – בורובסקי ליונה יהב

יו”ר סיעת מהפך, יעקב בורובסקי, יחתום היום (ב’) על הסכם קואליציוני, וזאת לאחר שהודיע במוצ”ש על התפטרותו. את מקומו במועצה יתפוס יעקב פיינגולד. חברת הסיעה, עו”ד שרית גולן: “אחרי שנתיים כחברת מועצה באופוזיציה, אני מאמינה שתהיה לי יותר יכולת לקדם ולהשפיע מתוך הקואליציה”.

003-_נבחרת_סיעת_מהפך.JPG

בתמונה: ששון יונה, יובל רפפורט רום, שרית גולן, שלומי כהן, יעקב פיינגולד, דורון מנצ’ל ויעקב בורובסקי.
בורובסקי.jpgחבר המועצה, ויו”ר סיעת מהפך יעקב ברובסקי, הגיש את התפטרותו במוצ”ש אחרי 7 שנים בפוליטיקה העירונית, התפטרות שתיכנס לתוקפה מחר. היום כאמור הוא יחתום על הסכם קואליציוני ובכך סיעתו תצטרף לקואליציה. את מקומו יתפוס יעקב פיינגולד. בורובסקי מרגיש כי מיצה את עצמו במועצה אך צין כי הוא לא עוזב את הפוליטיקה וימשיך לעזור ולסייע מבחוץ.
שרית.jpgחברת המועצה מסיעת מהפך עו”ד שרית גולן, אמרה לחי פה: “אחרי שנתיים כחברת מועצה ורואה ומסתכלת על מה שעשינו באופוזיציה עם החברים האחרים באופוזיציה, אני מאמינה שתהיה לי יותר יכולת לקדם ולהשפיע מתוך הקואליציה. אחרי התלבטויות החלטתי שאני עושה את זה ומקווה שאצליח”.

“ההסכם הקואליציוני שעליו אנחנו חותמים מחייב למשמעת קאוליציונית אבל יחד עם זאת ברור שבנושאים מהותיים לנו, אם אני רואה שלא אוכל לתת יד, אז ברור שאני אפנה לראש העיר ואודיע לו מראש. זו הסיבה שהחלטתי להצטרף לקואליציה כדי לא בדיעבד לבוא ולתת ביקורת אלא לבוא ולהשפיע מבעוד מועד”.


ההסכם בין יהב למהפך מגדיר את תפקידי הסיעה בכניסתה לקואליציה

הסכם_קואליציוני_סיעת_מהפך_1.JPGהסכם_קואליציוני_סיעת_מהפך_2.JPGהסכם_קואליציוני_סיעת_מהפך_3.JPGהסכם_קואליציוני_סיעת_מהפך_4.JPG


הגיבו כאן לכתבה