החלה הקמת הסקייטפארק בחיפה

לידיעת הסקייטרים ורוכבי הרולרבליידס: מתחם סקייטפארק משוכלל עם מסלולים מקצועיים, תיבות ומשטחים שידמו רחובות ומדרגות יוקם בקרוב חיפה

יונה יהב: "בהקמת הפארק אנו נענים לפניות של צעירים רבים שביקשו להקים סקייטפארק בחיפה. הפארק יצטרף למתקני הספורט האיכותיים אותם הקמנו בשנים האחרונות ויהווה אטרקציה נוספת לחובבי האקסטרים ויארח אירועים, תחרויות ואליפויות".

סקיטפארק.png

סקיטפארק חיפה – הדמיההשבוע ניתן היתר עבודה להקמת הסקייטפארק החדש בחיפה. מתחם האקסטרים החדש, יוקם כהרחבה צפונית של פארק הכט ויכלול כ – 1600 מ"ר של רמפות גבוהות, מעקות, תיבות ומשטחים משופעים שידמו רחובות ומדרגות. המתחם יציע מסלולי רכיבה ייחודיים לסקטיירים, רוכבי רולרבליידס חובבים ומקצועיים. סביב המתחם יוקמו מדשאות, שבילים, מתחמי ישיבה ומבני שירותים. סביב הפארק תוקם תאורת לד מיוחדת שתאפשר את הפעלת הפארק גם בשעות החשכה.

הפארק תוכנן ע"י משרד אדריכלות הנוף גרינשטיין הר גיל, יחד עם מחליק הסקטבורד המקצועי אלוף הארץ לשעבר ונציג ישראל באיגוד הסקטבורד העולמי אבי לוזיה, אשר זכה בעבר בשורה של תארים בינלאומיים.

עלות הקמת הפארק כ – 8 מיליון ₪ והוא יוקם על ידי צוות בנייה מחו"ל המתמחה בהקמת מתחמים מסוג זה והחלקות בטון הדורשות מיומנות מיוחדת והכרות עם הענף. העבודות שהחלו השבוע לאחר שנבחר קבלן הביצוע ימשכו כשנה תחת פיקוח התאגיד העירוני של עיריית חיפה – "יפה נוף" שינהל את פרויקט הבנייה.

לוזיה: "הסקטבורד הוא ענף ספורט מתפתח בעולם אשר תופס מקום הולך וגדל בתרבות הפנאי של בני נוער וצעירים אשר בוחרים לבלות את זמנם הפנוי בספורט האתגרי. מיקומו של הפארק שיוקם בסמוך לחוף הים, הופך את סקייטפארק חיפה לאחד הפארקים האטרקטיביים בעולם".

לא ניתן להגיב