בקיץ 2016 יהיה מתחם סקייטפארק בחיפה

מתחם סקייטפארק משוכלל עם מסלולים מקצועיים, תיבות ומשטחים שידמו רחובות ומדרגות במרחב האורבני

001-סקיטפארק.JPGהפארק מיועד לצעירים ומבוגרים חובבי האקסטרים , כל מי שיש לו את הכישורים הדרושים מוזמן להעלות ולהנות מספורט מלא אדרנלין.

הפארק יהווה אטרקציה לחובבי האקסטרים בחיפה, הפארק יארח אירועים, ויהיו בו תחרויות ואליפויות על קו הים”

מתחם האקסטרים החדש, מוקם כהרחבה צפונית של פארק הכט ויכלול כ – 1600 מ”ר של רמפות גבוהות, מעקות, תיבות ומשטחים משופעים שידמו רחובות ומדרגות. המתחם יציע מסלולי רכיבה ייחודיים לסקייטרים, רוכבי רולרבליידס חובבים ומקצועיים.
סביב המתחם מוקמים מדשאות, שבילים, מתחמי ישיבה, שירותים ותאורת לד מיוחדת שתאפשר את הפעלת המתחם גם בשעות החשכה, עלות הקמת הפארק כ – 8 מיליון ₪

לארץ הגיעו נציגי חברת ” DREAM LAND” האמריקאית המתמחה בהקמת סקייט-פארקים ובהחלקות בטון הדורשות מיומנות מיוחדת והכרות עם הענף. הצוות הוטס במיוחד ארצה ויגור בחיפה עד גמר העבודות.

בפגישה השתתפו בין היתר יו”ר קרן הכט – הרי זסלר, דניאל סקוט בעלת חברת “DREAM LAND” ובעלה מארק הסקייטר האגדי שהיה מראשוני בוני הפארקים בעולם והביא את בשורת הסקייטבורד שהוכר לאחרונה כספורט אולימפי.
עוד השתתפו בפגישה אנשי צוות הביצוע המתמחים בהחלקות הבטון הייחודיות, נציגי חברת “יפה נוף” שמנהלת את פרויקט הבנייה ונציג הסקייטרים החיפאי – טומי בויארצ’יק שבהנחיית רה”ע מצטרף אף הוא לצוות הבנייה באתר.

דובי היימס, הקבלן המבצע את העבודות בשטח ציין כי בשלב הראשון בוצעו במקום עבודות חפירה נרחבות במהלכן הוצאו מהשטח כמויות גדולות של פסולת בנייה אשר הופרדה מכ – 6,000 טון אדמה ותהווה את הבסיס לבניית הפארק.
עוד ציין היימס כי עבודות היציקה וההחלקה צפויות להמשך כ – 5 חודשים והן צפויות להסתיים לקראת הקיץ.

_DSC0192.JPG

קרדיט צילום – דוברות עיריית חיפה
בצילום : דניאל סקוט בעלת חברת “DREAM LAND” ובעלה מארק סקוט.
ראש העיר וצוות הביצוע של חברת DREAM LAND.
הפארק תוכנן ע”י משרד אדריכלות הנוף גרינשטיין הר גיל, יחד עם מחליק הסקטבורד המקצועי אלוף הארץ לשעבר ונציג ישראל באיגוד הסקטבורד העולמי אבי לוזיה, אשר זכה בעבר בשורה של תארים בינלאומיים.

טומי בויארצ’יק: “הודה לראש העיר על היענותו והחלטתו להקים בחיפה מתחם סקייטפארק ברמה הגבוהה ביותר שיהיה ללא ספק מהמובילים בארץ ויזכה לביקוש רב וייהפך למוקד פעילות ובילוי לצעירים מכל רחבי הארץ שיגיעו לחיפה לבלות במתחם האקסטרים”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.