עינת קליש וסגנה נחשון צוק מאיימים על חברי מועצת השינוי | מכתב מיצוי הליכים

צוק וקליש רותם

הקרב על דיון פיטורי הסגנים – העלילה ממשיכה להסתבך

מכתב מיצוי הליכים שוגר בשעה האחרונה אל חברי מועצת השינוי המונה 17 חברי מועצה מהסיעות השונות. במכתב טוענים קליש רותם וסגנה נחשון צוק, כי 17 חברי המועצה העומדים מאחורי הדרישה לישיבה, נמנעו לכאורה מפרסום כוונתם האמיתית לציבור, שהיא הדחתם של סגני ראש העירייה, דבר המהווה הסכם פוליטי. בעשותם כך, נאמר במכתב, הם מבצעים לכאורה, הפרה בוטה של סעיף 45א' של חוק הרשויות, דבר העלול אף להגיע לכדי עבירה פלילית.

בהמשך המכתב מציינים צוק וקליש כי המכתב מהווה מכתב מיצוי הליכים והתראה לפני נקיטה בהליכים, וככל שלא יוגשו ההסכמים עד מחר (ה' 15/7/21) ב-11:00 בבוקר על שולחן המועצה, תוגש עתירה מנהלית ותישקל פניה לרשויות החקירה.

המכתב מקליש וצוק בקישור:

ממועצת השינוי נמסר לחי פה בתגובה:

בית המשפט המחוזי בחיפה ביקש ממועצת השינוי לנמק מדוע יש דחיפות לקיים דיון דחוף בעתירה. בשעה הקרובה תוגש תשובת מועצת השינוי לבית המשפט.

לא ניתן לקליש לנהל את חיפה דרך בתי המשפט בתרגילים של עסקנות פוליטית. השימוש של קליש באיומים ובתביעות סרק הם פגיעה בשמה הטוב של העיר חיפה״.

6 תגובות
 1. עפר אמר/ה

  וואו, אם הי1תה עוב1דת ככה מיום שנבחרה ברצלונה כבר היתה מסתכלת עלינו בהערצה.

 2. קוקו בלוקו אמר/ה

  ראשת עיר שהרסה את העיר
  עצוב לאן הגיעו בחיפה
  וזה לא הקודם לה
  קחי את עצמך אספי את עצמך
  ותפני מקום לאדם אוהב שאכפת לו

 3. שרון אמר/ה

  קשה להפרד מהשררה והכסא
  אהל באמת העיר זקוקה בדחיפות למי שמסוגל לנהל עיר וזה לא קל. היכן משרד הפנים בעניין?

 4. משי חלודה אמר/ה

  עופר קוקו ושרון: תגידו אנחנו האזרחים נראים לכם מטומטמים? קליש נמצאת בתפקידה 3 שנים בלבד. זה כלום יחסית לשנות הדור וחצי ששלט כאן קודמה בתפקיד! הרי כל המפגעים, הררי הזבל, השחיתויות הפנים מוסדותיות, כל מערך הלוביסטים, הקשורים, המאכערים ומסדרי הענינים בפרוזדורי העייריה, הכשלונות המשפטיים הכשלים הו
  אדריכליים והאורבנים ועוד ועוד תקצר היריעה מלהכיל, קשורים קשר אמיץ למי שייסד את האורוות האלה שנקראים עיריית חיפה וטינפן! מה, אתם רוצים שנאמין שקליש אחראית לכל זה? אומר לכם מה אנו האזרחים רואים: אנו רואים שמישהו רוצה להפוך את קליש לשעיר לעזאזל ולסלול דרכו של קודמה בתפקיד, לכסא ראש העיר כאשר הוא צחור משלג כביכול. נו באמת.

 5. דורון אמר/ה

  עופר חלודה, מה אתה מדקלם הררי זהל והמצאות. עיוור מבחין בחוסר יכולתה למהל עיר כחיפה, והפרט כאלה המכירים אותה מקרוב והיו שותפיה. היא גורמת לנזר של אובדן 10 בפיתוח העיר. נהפוך לפרוור של נשר או חזיריית הצפון

 6. שמואל אמר/ה

  נציגי מועצה מטעם עצמם. יילכו ברחוב ואף אחד לא יידע מי הם.
  קליש נבחרה לפני שנתיים וחצי ואם הם כל כך רוצים להחליפה שימתינו לבחירות ב2023.
  קליש נבחרה ברוב גדול ואין לזה אח ורע שמדיחים ראש עיר בגלל לחץ של לוביסטים ועסקנים.

לא ניתן להגיב