חברי המועצה קיבלו הודעה על דחיית הישיבה המיוחדת | במועצת השינוי עוד לא נאמרה המילה האחרונה

נחשון צוק עינת קליש רותם (צילום: ירון כרמי)

לאחר הדרישה של חברי מועצת השינוי לכינוס ישיבה מיוחדת היום (ד’ 14/7/21) בשעה 18:00, שעניינה הדחת סגני ראש העירייה ובעקבות כך, חליפת המכתבים בין קליש למועצת השינוי, כשראש העיר מנסה לדחות את הישיבה וחברי מועצת השינוי דוחקים לקיימה במועד שתוכנן מבחינתם, כעת הגיע מכתבה ממזכירת העיר החדשה, כי הישיבה אכן תידחה ותתקיים ביום ראשון 18/7/21 בשעה 18:00.

להלן המכתב:

חברי מועצה נכבדים שלום,

על פי הנחיית היועצת המשפטית של העירייה הריני מודיעה בזאת על דחיית ישיבת המועצה המיוחדת שנקבעה להיום בשעה 18:00 (ד’ 14/7/21) ליום א’ הקרוב, ה- 18/7/21 בשעה 18:00.

החלטת ראש העיר להורות על דחיית הישיבה המיוחדת התקבלה על רקע פרסומים ומכתבים רשמיים שהוצאו על ידי חלק מחברי המועצה, לאורם נערכת בדיקה בדבר התקיימות הוראות סעיף 45א’ לחוק הרשויות המקומיות (בחירות), תשכ”ה- 1965 על כל המשתמע מכך.
הפרסומים והמסמכים מצ”ב להודעה זו.

על פי הנחיית היועצת המשפטית, מאחר שהישיבה שכינוסה התבקש עוסקת במישרין בסוגיית פיטורי ומינויי סגנים, אזי מתבקשת דחיית הישיבה עד להשלמת הבירור הנערך בדבר עריכת הסכמים וזאת בזיקה להנחיות ולדו”חות ביקורת של מבקר המדינה בנושא.

למען הסרת כל ספק, ולשם עמידה בהוראות סעיף 9(ב) לתקנון הקבוע בתוספת השנייה לפקודת העיריות, יש לקיים את הישיבה המיוחדת ביום א’ הקרוב לכל המאוחר.

בברכה,

עדנה הררי-אברהם | מזכיר מועצת העיר, ועדות וממונה מכרזים
אגף הנהלת העיר

ממועצת השינוי נמסר לחי פה כי אין בכוונתם לקבל את הדין וכי נשלחו עץירה מנהלית וצו ביניים לשנות את ההחלטה לבית המשפט הדורשים לקיים את הישיבה עוד היום.

להלן המסמכים שהגישה מועצת השינוי לבית המשפט:הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. הביתה אמר/ה

  קליש לא טובה,לא רוצים אותה,היא נכשלה וכל הצוות שלה הביתה!!!!! עיריה זה לא פוליטיקה- זה עיריה, תושבי חיפה לא רוצים אותה ! מה זה ? מה הדחיה הזו? יש טענות מוכחות!

 2. הנני העני ממעש ! אמר/ה

  קליש טובה – לטובת אזרחי העיר / הטיקונים, , והמושחתים, חשבו שקלים בובה ונוכחו שהיא לא / היא לכך מלכלכים אודותיה.

 3. אילנה אוחנה אמר/ה

  בסוף היא תעוף כמו טיל. רק לנזקים היא גורמת בעיר.

 4. אילנה אוחנה אמר/ה

  במה היא טובה אנה פרט. לא מקדמת דבר בעיר הצעירים כבר לא פה. אין קידום לפינוי בינוי. העסקים על הפנים. החזירים והעכברים חוגגים ומקבלים יחס טוב יותר מהתושבים והכבישים (אלה ייסטור) אלוהים ישמור. וזאת נקראת ראש עיר טובה. נקווה שתסיים לפני שהקדנציה תסתיים ולא עוד. יש להודות. כולנו טעינו.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור פוליטי
 4. סגור והמשך בכתבה זו