מועצת השינוי תעתור לבית המשפט נגד קליש | הקרב על ישיבת ההדחה המתוכננת ליום ד' 14/7/21

כזכור, אתמול, ג', 13/7/21, שלחה מזכירת העיר הודעה למועצת השינוי, כי ישיבת הדחת סגני ראש העיר תוכל להתקיים רק בתנאי שמועצת השינוי תציג את ההסכמים הקואליציוניים ביניהם. כעת מתחולל קרב משפטי סביב קיום ישיבת ההדחה.


הודעת מועצת השינוי לבוקר יום ד':

מועצת השינוי תעתור הבוקר לבית המשפט כדי לבלום את הצעדים הנואשים של קליש למנוע את ישיבת המועצה הערב.

הדמוקרטיה בחיפה יותר חשובה מהתרגילים הפוליטיים של קליש והמשכורות של מקורביה

צעדים נואשים של עינת קליש, מנסה בתרגילים פסולים לבטל את ישיבת מועצת העיר הערב, בכדי לשמור על המשכורות הפוליטיות של מקורביה.

מועצת השינוי: ״לא ניתן לקליש לפגוע בדמוקרטיה. אם קליש לא תתעשת ותאפשר את כינוס המועצה הערב, נפנה עוד הבוקר לבית המשפט שיחייב אותה לכנס את המועצה. הדמוקרטיה בחיפה יותר חשובה מהתרגילים הפוליטיים של קליש והמשכורות של מקורביה״.

הגיבו כאן לכתבה

8 תגובות
 1. ירון חנן אמר/ה

  מי שפועל על פי החוק ינצח! קליש כבר הראתה לנו לפני בחירתה ואחרי שהחלה לכהן כראש העירייה, מהי תפיסת עולמה באשר לשמירת החוק ובכלל זה פקודת העיריות. אני מציע למועצת השינוי להציג רשימה של הפרות חוזרות ונשנות שהיו כלפי חברי המועצה מאז קליש ונחשון צוק נבחרו…זה כבר יעשה להם את כל העבודה…

 2. אסתי אמר/ה

  קליש וסגניה מיכי ונחשון מפרפרים מפחד ובושה
  הם יעשו את הכל לדחות את הקץ וינסו את כל התרגילים
  אבל האמת תנצח
  אין להם מקום בהנהלת העיר
  נכשלתם – הביתה

 3. עדי אמר/ה

  הבעיה היחידה של קליש היא שהיא לא מושחתת. הקדימה את זמנה והמערכת הרקובה כצפוי עושה הכל כדי לשמר הון שלטון.

 4. דר אמר/ה

  מתגעגעים מאור ליונה יהב

 5. דוד אמר/ה

  זה מאד סימבולי שמנסים להפיל את קליש ביום הבסטיליה

 6. יוסי אמר/ה

  די נמאסה הקליש הזאת עם כל התרגילים המלוכלכים שלה!!!! די שתעוף ותזחל לחור שממנו היא הגיחה !
  אלק ד"ר …

 7. איטליז ג'ורג אמר/ה

  לא ניתן להדיח את סגני ראש העיר.
  בחיפה ובכל עיר אחרת יש רק סגני ראש עיריה…

 8. מרים קרן סיבובית בננה אמר/ה

  לכל אלה התמהים/נרגנים/ מוחים/ רותחים ומה לא (מחק המיותר), על "תפקודה הלקוי של קליש": חשבתם פעם שאפשרי שאין קשר בין ראשת העיר למחלקות העירייה, בשל סבוטאז' לשמו? ולכן "אינה מתפקדת"? יש כזו אפשרות. קבלו תסריט: עיריית חיפה הקודמת הייתה מושחתת ובשתי זרועותיה: הזרוע הבנויה ממחלקות מקצועיות וזו הבנויה מהסיעות במועצת העירייה. השחיתות אם כן, קיננה בעירייה ובמוסדותיה ועדין מקננת בה, מעל לשנות דור והפכה למבנית וצרובה ממש בדי אנ איי של בכיריה המקצועיים וראשי הסיעות המרכיבות את מועצתה. ובכן הדג שמסריח מראשו מסרב ללכת הביתה, ממש כך. וכי מדוע שמושחתים יאבדו פרנסתם? ואז בעסקת קומבינה מבריקה (בדומה לתרגיל בשח מט בו מקריבים מלכה ע"מ מנת לזכות במט), טומנים לנציגה תמימה ונאיבית של האקדמיה, שאננה קשורה לבראנז'ה המושחתת הנ"ל, מלכודת דבש: המלכה (במקרה הזה ראש העיר הקודם) הולך!? איך מה מו מי? מה פתאום שיפסיד, אבל עובדה. הוא מפסיד בבחירות כביכול. והנה, הסיעות המושחתות שלו, שתמיד שתפו עימו פעולה, שולחות עתה לפתע, זרועות פתוחות, דביקות ומזמינות ל"מועמדת" הטריה. זו נכנסת ובמלוא המרץ מתחילה לפעול כיאה וכנדרש מאשת אקדמיה, שקטה, חרוצה ופעלתנית. זוכרים? עד לפני הקורונה קליש הייתה המלאך הגואל. לא מאמינים? פתחו אתר זה אפילו ולכו שתיים וחצי שנים אחור: קליש בראשית כהונתה זכתה רק לשבחים. בכל אשר נגעה. אלא שאז התברר המהלך המבריק של הבוס הקודם וחבריו. היות והשחיתות רוצה לשרוד, הועמדו בפני קליש שתי אפשרויות: א. או שתשתף פעולה עם המושחתים (ואז יתקבל מצב פט- תיקו), שבו כולם שורדים וכולם נהנים מפירות השחיתות, או ב. שהמועמדת הטריה והנאיבית תסרב לשת"פ עם המושחתים. או אז "מיבשים" אותה. מנתקים אותה פיזית מהצבור, מסרבים לבצע פעולות בסיסיות, שהיא כביכול "אחראית" להן, והיא לא, תוקעים מקלות בגלגליה בצורת מפגעים שלא מטופלים כראוי על ידם. ואח"כ מתרצים זאת "בתפקודה הלקוי" כביכול, משום שהיא כביכול "לא שמה קצוץ על הבוחר" וכיו"ב הבלים. כל זאת בתוספת הכפשות מעל כל במה אפשרית. ממש משל לפונטיין בהתגלמותו. . עד כדי כך שכבר מעיזים ברוב חוצפתם, להדביק לה גם את הצרות וחטאי העבר, ששלטונם הקודם יצר וניפק לכולנו!!! לא רק זאת, אלא מנסים להחזיר את הבוס הקודם על גבה של קליש, השעירה לעזאזל: את אותה הדמות הפטריאכלית המגוחכת והפומפוזית, שלפתע תהפוך ל"קוסם" שחזר מהכפור, זה "שיחזיר עטרת חיפה ליושנה"…. אם זה לא היה אמתי, היינו צוחקים לאיי קיו הנמוך של תושבי חלם- חיפה, שבמו ידיהם נותנים לשחיתות לחזור ולפעפע, בתרגיל כל כך שקוף ונלוז. כאילו משום שראשת העירייה הנוכחית "כשלה", מגיע לה ללכת… פשוט לבכות מתסכול. חברים פקחו עיניים: ענת קליש כושלת ברגע זה משום שהמושחתים רוצים שתלך הביתה ולא תאיים עליהם בניקויי האורוות, קרי, בסילוקם לאלתר ובעיקר. אז עושים לה שביתה איטלקית, בתמיכת המועצה האינטרסנטית, אפילו בטיפול עם החזירים או עם האוגר מבלפור, או עם גזום ענפים ושאר מפגעים שנמצאים באחריות המחלקות המושחתות, שצריכות לטפל בנושא בלי התערבות ראשת העיר! (מה, פתאום היא כלבויניק?) לא עושים חובתם, כלום, נדה ומפילים הכל עליה! ואז "קליש אשמה, לא מתאימה, שתלך כבר, לא מתפקדת" ובא לציון גואל… ובכן לא יהיה כדבר הזה! ועוד לא דברנו על הבוס הקודם ועל עדתו המושחתת: אז מה, אתה אמור לחזור לזרועותינו צח משלג?… צח משלג מר יהב? מוטב שתביט שנית, ידך מכוסה בצרעת. בוש והכלם לך.

הגיבו כאן לכתבה