“חיפה חשובה לנו ונעשה למענה ולמען תושביה – הכל!” | אביהו האן נפגש עם חיים צורי וסגנו

“אנחנו ממשיכים בכל הכוח, ממשיכים את רצף הפגישות עם ראשי הערים השכנות, במטרה לייצר כוח משותף ויחסי שכנות טובים” | הירוקים של חיפה בראשות היו”ר אביהו האן, נפגשו הבוקר (ב’ 5/7/21) עם ראש מועצת קריית מוצקין, חיים צורי וסגנו, יוסי מרקוביץ’

בסיעת “הירוקים של חיפה” החלו לפני כשבועיים בסבב פגישות עם ראשי הערים השכנות, מתוך ההבנה כי איחוד כוחות, שיח הדדי ושיתוף פעולה בין הרשויות, ייצור חיזוק עבור את כל הצדדים ויאפשר שינויים רצויים ושיפורים בכל הערים, אשר חולקות סוגיות משותפות ולו מעצם שכנותן.

היום נפגשו היו”ר אביהו האן וחבריו לסיעת הירוקים עם ראש העיר קריית מוצקין – מר חיים צורי ועם סגנו ומחזיק תיק איכות הסביבה – מר יוסי מרקוביץ’.

בפגישה דנו הירוקים עם צורי ומרקוביץ’ בנושאים רבים ומגוונים, ביניהם נושאי איכות סביבה, פיתוח נכון של העיר, שדה התעופה (רעש המטוסים הקטנים המשגע את תושבי הקריות, לדוגמה) סגירת המפעלים המזהמים, החשש מפעילות הנמל כמקור לזיהום נוסף.

“יחד נעשה את השינוי שכולנו מייחלים לו”

אביהו האן, יו”ר הירוקים של חיפה אמר לאחר הפגישה:

נפגשנו היום עם ראש העיר ק. מוצקין, מר חיים צורי, ועם סגנו מר מרקוביץ’, בהמשך לצעדים בהם אנו פועלים כדי לייצר שיתופי פעולה עם ראשי הערים השכנות, שיתוף פעולה שיחזק את כוחנו לפעול למען המטרות המשותפות שלנו. חיפה חשובה לי, התושבים חשובים לי. אעשה הכל למען העיר הזו. אין אגו ואין משחקי כוח!
העיר חיפה בדמי ואני מבטיח לכם תושבים יקרים, יהיה טוב בחיפה. אני מבטיח זאת כחבר מועצה, כיו”ר סיעת הירוקים וכראש העיר הבא והנכון ביותר לעיר חיפה! ביחד נעשה את השינוי לו כולנו מייחלים.
מימין: אביהו האן, חיים צורי, יוסי מרקוביץ’ הילה לאופר ומוטי בליצבלאו (הירוקים של חיפה בק. מוצקין)

“ערי עוטף המפרץ חולקות הרבה מהמשותף”

מוטי בליצבלאו מהירוקים של חיפה, אמר:

אין ספק שיש לערים הנמצאות בעוטף המפרץ מן המשותף. גם ראש העיר מוצקין מר חיים צורי, מכיר בבעיות המשותפות, והמפגש ביננו היה מפרה. חשוב שניצור שיח כדי שפעולה ביחד תהה יעילה יותר, ותהווה חיזוק לתושבי חיפה והסביבה. כתושבי חיפה אנו מחויבים לחיפה.

“מאמינה בכוח שלנו”

הילה לאופר, חברת הירוקים של חיפה, אמרה:

היה מפגש מעניין. את חיים אני מכירה שנים רבות, נולדתי וגדלתי בקרית מוצקין ואני יודעת אילו שינויים העיר הזו עברה. אנחנו מחויבים לעיר חיפה ומשקיעים בעיר הזו כל שביכולתנו, כדי להרים אותה מהשפל בו היא נמצאת כיום.
עם הכלים הנכונים והצוות הנכון זה יקרה. נכון שהמצב לא טוב כרגע בהמון תחומים, אבל אני מאמינה בכוחנו ויודעת שנצעיד אותה למקום טוב.
הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. שרון אמר/ה

  אכן יש מה ללמוד מראשי הערים של מוצקין וביאליק. הבינוי פורח,הרחובות נקיים
  לאזרחים ותיקים חניה חינם טיולים ובילויים מסובסדים. אצלנו הבטיחו תו חניה כבר שנה מחכים לו כנאה הולך ברגל. העיקר יש יצוג בעיריה.
  עירית חיפה ביזיון בעל המובנים

 2. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  כל הכבוד לאביהו האן ,לחיים צורי,להילה לאופר ואחרים.יישר כוח. שבוע טוב לכם.שיתוף פעולה חשוב גם לחיפה וגם לקריית מוצקין.נהדר,מקסים ומעולה.

 3. תושבת חיפה עיר של שלום אמר/ה

  יש מה ללמוד מראשי הערים האלה…של קריית ביאליק וקריית מוצקין..חינוך טוב לילדים..נקיון וסדר. לא שומעים על פשיעה ברמות כאלה כמו אצלנו בחיפה…

 4. תושבת חיפה עיר של שלום אמר/ה

  ואין חזירי בר בכל רחוב…

 5. יורם אמר/ה

  יופי. יישר כח לאביהו ולצוות שלו מסיעת הירוקים. לא מדברים אלא עושים.
  בעיריית חיפה יד מליון מגירות למליון תכניות אך דבר לא זז.
  כשהאצבע תקועה באחוריים, קשה לזוז

 6. אייל אמר/ה

  הילה לאופר מתנגדת לדילול חזירי הבר עקב כך לא אוכל להצביע לירוקים כל עוד היא ברשימה. הבאתם עלינו אסון עם הפסקת הדילול היזום שהצליח להוריד את הבעיה של חזירי הבר עד שלחצתם להפסיק.

 7. מה דילול אמר/ה

  מה דילול?? אולי נגלל גם אנשים כי הם חארות?

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

 1. להגיב לכתבה
 2. לדף הבית של חי פה
 3. למדור פוליטי
 4. סגור והמשך בכתבה זו