השרה מרב מיכאלי ביקרה בתערוכה "מה יגידו השכנים" במוזיאון העיר חיפה

השרה מרב מיכאלי במוזיאון העיר חיפה, משמאל- נעמה לזימי (צילום: מתן סיון)

"התערוכה מהממת וחשובה מאוד", אמרה מיכאלי

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, יו״ר מפלגת העבודה, ח״כ מרב מיכאלי יחד עם יו"ר סיעת העבודה בכנסת ח"כ רם שפע ביקרו הבוקר במוזיאון העיר חיפה, בתערוכה המוקדשת להיסטוריה של הקהילה הלהט"בית בחיפה, "מה יגידו השכנים?".

מיכאלי עם יותם יקיר ודוד עציוני במוזיאון העיר חיפה (צילום: מתן סיון)

את פני האורחים קידמו סגן ראש העיר חיפה דוד עציוני ויושבת ראש דירקטוריון מוזיאוני חיפה נעמה לזימי, שהיום (ב' 21/6/21) תושבע כחברת כנסת.


מדובר בתערוכה ראשונה מסוגה בארץ המוקדשת במלואה לקהילה הגאה והיא מעוררת עניין רב. השרה מיכאלי והאורחים סיירו בתערוכה בהדרכת האוצרת הראשית של מוזיאון העיר חיפה, עינבר דרור-לקס.

שחרת התחבורה מרב מיכאלי במוזיאון העיר חיפה (צילום: מתן סיון)

מנכ"ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר ציין:

התערוכה לשמחתנו מעוררת עניין רב וכבר ביקרו בה אלפים רבים. אנחנו מנסים בכל דרך להבליט את המסר החינוכי החשוב של התערוכה ואסירי תודה  על ביקורים שמפנים אל התערוכה את הזרקור המגיע לה.
השרה מרב מיכאלי במוזיאון העיר חיפה, משמאל- נעמה לזימי (צילום: מתן סיון)

השרה מרב מיכאלי אמרה:

התערוכה מהממת ממש ובאמת חשובה מאוד. אני שמחה שהגעתי וראיתי. הגיע הזמן שחיפה תחזור להיות מטרופולין לאומי, צריך להפסיק להשתמש במילה 'פריפריה' ואת זה ננסה מעתה לעשות במרץ רב.
שרת התחבורה מרב מיכאלי במוזיאון העיר חיפה (צילום: מתן סיון)
2 תגובות
 1. עוז אב-רם אמר/ה

  לאזרחי העיר חיפה, האם שמתם לב לכך שדוד עציוני שנכשל ובגדול בדרכו לראשות העירייה, מנסה כיום להופיע בכל מקום שניתן לזהות אותו נוכח בו, כאשר כוונתו ומטרתו העיקרית היא להאדיר את שמו ומעשיו בעיניי הציבור, ובניצול תפקידו כמנכ"ל החברה הכלכלית שאותו הוא רכש בזכות כשלונו בבחירות לעיריית חיפה, ויותר מכך ולאחר שהוא פגע באמינותו כלפי קהל בוחריו, משום שהוא שינה את דעתו והצטרף אל מתחריו מתוך כניעה, ויותר מכך, מתוך סיבה ברורה לקבל תפקיד בביר בעירייה כעוד סגן ראש עיר של עינת קליש שישמש עבורו מאין קרש קפיצה לראשות העיר, אך שמבחינתנו כתושבי העיר, עינת קליש וכל סגניה, צוותה ועוזריה כנראה שיצטרכו למצוא עבודה חדשה, משום שאת קולות תושבי העיר חיפה אותם הם לא יקבלו יותר !
  אני כה בטוח שבכוחותי, מאמצי וביחד עם כל חבריי, ידידיי ומכרי הרבים בעיר חיפה, נדאג לכך שיבחר לראשות העיר, רק את האדם המתאים ביותר, ולא את אותם אלו שפיזרו לנו הבטחות שווא ללא כיסוי, ואני שוב כולל ביניהם את אותו דוד עציוני שכה חשב שגם באם הוא יוסיף את שם התואר שלו כעו"ד, כולם יעמדו דום עבורו !
  אך כפי שרובנו מכידים את המושג עו"ד הרי שלא תמיד המילה יושר, עומדת לנגג עיניהם.
  אז תחשבו על כך ותכניסו את זאת טוב טוב לראשכם.

 2. הורה עסקנים אמר/ה

  מפגש פיסגה של רודפי מקרופונים ומצלמות
  אם תחברו את כל העשייה של כל הפוליטיקאים שהצטלמו בתמונות האלו תקבלו אפס.
  באמת אין גבול לציניות שלהם מופיעים בכל ארוע עם פרצופם מקווים שאתם תכירו את פרצופם מספיק לחשוב שהם עושים משהו. מדובר בעסקנים סוג ז' ששמים ז' על שירות הציבור ועושים רק לקידום עצמם עם עוד ועוד טייטלים רודפי כבוד כיבודים ומשרות-כאילו שמהן הם מקפצים למשרות-כאילו אחרות…
  עורכי דין שמעולם לא עסקו בעורכי דין, ועסקניות תקשורת שמעולם לא עבדו במשהו יצרני
  חוברים יחד לתמונה קבוצתית של עסקנות נטו

לא ניתן להגיב