15 עצורים בחשד להפרות סדר באזור חיפה | צפו

כפי שדווח אמש בחי פה – תאגיד החדשות, בשעות הערב והלילה, הפרות סדר באזור חיפה, עשרות מפגינים ומתפרעים בשדרות בן גוריון בעיר. 31 חשודים נעצרו במהלך הלילה, והבוקר (ג’ 11/5/21) תבקש המשטרה את הארכת מעצרם של 15 מהחשודים.

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:

משטרת ישראל תבקש הבוקר (ג’ 11/5/21) מבית המשפט להאריך את מעצרם של 15 החשודים שנעצרו באירועי אמש והלילה בערים והיישובים השונים בגזרת מחוז חוף, בהן חיפה, בחשד להפרות הסדר הקשות, יידוי אבנים, חסימות כבישים, השלכת בקבוקי זכוכית, ירי זיקוקים ותקיפות שוטרים.

אמש ובמהלך הלילה האחרון, (בין שני לשלישי), התרחשו הפרות סדר קשות שכללו חסימות כבישים ראשיים, יידוי אבנים, גרימת נזק לרכוש, השלכת בקבוקים, הפעלת זיקוקים ותקיפות שוטרים. האירועים התרחשו ביישובים בוואדי ערה והעיר חיפה.

הפרות סדר במושבה הגרמנית, מאירועי ליל אמש (צילום: עומר מוזר) | צפו

שוטרי משטרת ישראל בשילוב לוחמי מג”ב ויס”מ פעלו בגזרות השונות להשלטת הסדר ופתיחת צירי התנועה שנחסמו. בעקבות האירועים נעצרו על ידי השוטרים 31 חשודים. הבוקר כאמור, תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרם של 15 מהחשודים במעורבות באירועים.

במהלך האירועים נפצעו 3 שוטרים באורח קל כתוצאה מפגיעת טרקטורון במוסמוס, פגיעת אבן בג’סר א זרקא ופגיעת זיקוק בשוטר בחיפה. כלל השוטרים טופלו רפואית ושוחררו.

המשטרה נמצאת בגזרות השונות עם מיטב כוחותיה ואמצעיה, בראש ובראשונה כדי להגן על שלום הציבור וחיי האדם. אנו רואים בחומרה כל ניסיון לפגוע או לסכן את השוטרים, מגני החוק. נמשיך לפעול באכיפה בלתי מתפשרת כלפי כל מי שיפעל באלימות או ינסה לפגוע בסדר הציבורי.

הגיבו כאן לכתבה

9 תגובות
 1. יהודה אמר/ה

  המדינה צריכה לשלול להם את האזרחות ולהעיף אותם לעזאזל והאזרחים הגיע הזמן שיפסיקו ללכת לאכול במסעדות של ערבים ויפסיקו להשכיר להם דירות.

 2. אלי אמר/ה

  מן הראוי היה לבדוק אם העצורים תושבי חיפה או כפי שקורה לפעמים הם נגיעו מהכפרים

 3. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

  הפגנות מיותרות. אין לכם כמו ישראל. צריך לשמור על מדינת ישראל הנותנת חופש פולחן לכל העדות והדתות בארץ. לכבד את חוקי מדינת ישראל ולא לאפשר לאיש לפגוע בה ,במדינת ישראל.

 4. אני אמר/ה

  תמשיכו לפרנס אותם במסעדות והם ירקו לכם בפנים! לשלול מיד מכל העצורים את תעודות הזהות אם הם פלסטינאיים שילכו לשם.

 5. חי פ אי אמר/ה

  לזה קוראים דו קיום?
  א. איך רק 15 עצורים בהתפרעויות רחבות כל כך?
  ב. מקווה שמערכת העיתון תעקוב אחר הגשת כתבי האישום נגדם אם בכלל ומה יחליטו השופטים?

 6. עוז אב-רם אמר/ה

  מדינת ישראל נגד פורעים ומשיגי גבול שכאלו הייתה צריכה לפעול ולהתנהל לה ביתר תקיפות על מנת להרתיע כך שמקרים שכאלו לא יחזרו על עצמם בעתיד !
  זו תקופה שערביי ישראל רשים לעצמם יתר על המידה ובמעשיהם הם פוגעים במרקם היחסים בינינו לבינם, גם באם מדובר בקומץ שמסכן את כולנו, הרי שהנושא המתבקש היה, לא רק בלעצור אותם, אלא שבשלב הראשון להוציא מידיהם את האזרחות הישראלית.
  השלב השני להגלותם אל מעבר לגבולות ארצנו, משום שהם מהווים סיכון !
  באותה מידה היו צריכים לפעול כנגד מארגני ההפגנות, ואני בטוח שרק כך השטח היה נרגע לו לחלוטין !
  כך צריכה להתנהג לה מדינה ששומרת על אזרחיה !

 7. ראובן אמר/ה

  העיקר שסגנית ראשת העירייה היא פרו פלשתינאית ,כדבריה.

 8. חיפאי במושבה אמר/ה

  למה חיפה היא מוקד ההפגנות של כל מי שלא גר בחיפה , לרוב תושבי הכפרים בצפון? מתי המשטרה והעירייה יבינו שזה פוגם באיכות חיי התושבים בעיקר באזור המושבה הגרמנית, שמסיבה כלשהי נערכת בה הפגנות כל שבועיים? למה לא במרכז הכרמל? או בקריית הספר? הארנונה שתושבי המושבה משלמים היא דרגה 1 כמו בכרמל, תפסיקו לזרוק על התושבים של המושבה את הגועל נפש הזה!!!

 9. אלון אמר/ה

  הזיכרון שלנו קצר ,אתם רוצים להחזיר להם בלי אלימות, פשוט לא לקנות מהם לייבש אותם להחזיר אותם לימי הבניים למדבר ,שיבכו על היום הזה שהעזו להרים יד על יהודי ועוד בארצנו ,תייבשו אותם תגרמו להם להתחרט על היום שהם באו לעולם ,מפחיד לחשוב שאלו היו השכנים שלנו ,המוכרים בסופר או המכונאי שטיפל לנו ברכב,תחשבו על זה

הגיבו כאן לכתבה