ביטוח נסיעות לחו"ל • איך תבחרו את ביטוח הנסיעה שהכי יתאים לכם?

ביטוח נסיעות לחו"ל (תמונה: depositphotos)

אילו כיסויים קיימים בביטוח נסיעות לחו"ל?

סוף סוף רואים את נקודת האור לגבי החופשות הקרבות, אך אם כבר הספקתם לשכוח, לא טסים לחו"ל ללא ביטוח נסיעות!

כולנו היינו תקועים בבית למעלה משנה ואין דבר יותר מתאים מחופשה בחו"ל כרגע, אז חשוב להכיר את ביטוחי הנסיעות הרלוונטיים לכם, וגם לא לשכוח שעדיין נגיף הקורונה קיים, לכן יש לבחור ביטוח נסיעות בהתאם למצב הנוכחי.

ביטוח נסיעות – כיסויים 

המטרה של ביטוח נסיעות היא להבטיח שהות נעימה ורגועה גם במקומות רחוקים מהבית שלכם. לצורך כך יש להתאים את הביטוח לסוג הטיול שלכם. חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של מסלולים: מסלולי ביטוח עבור חובבי אקסטרים, מסלולים עבור יוצאי צבא, מסלולים לילדים ועוד… כמו כן, במקרה בו אתם לא מסופקים מהמסלול הקיים תמיד תוכלו לבחור במסלול בהתאמה אישית, אך מוטב לציין שיהיה זה יקר יותר, בדרך כלל. 

ביטוח נסיעות מכסה אותנו מבחינה רפואית, גודל הכיסוי הינו בהתאם לסוג המסלול אותו בחרתם. כאשר אתם לא נמצאים בארץ, כל טיפול רפואי לו אתם נדרשים יהיה יקר פי כמה וכמה, אפילו טיפולים דחופים כמו שברים או חלילה פינוי. המטרה בביטוח נסיעות היא לבטח אתכם בדיוק כמו כשאתם בארץ, באופן כזה שעבור שבר ביד לא תצטרכו לשלם עשרות אלפי שקלים וכך שתמיד יהיה לכם עם מי ליצור קשר בכל מקרה של צרה. ביטוח נסיעות אינו הוצאה כבדה, המחיר מותאם לסוג הטיול, סוג המטייל ואורך השהות שלכם בחו"ל.

מלבד כיסוי רפואי, חברות הביטוח מעניקות לכם אפשרות לעוד כיסוי, כיסוי בגין פגיעה ברכוש או נזקים שלא תלויים בכם, כמו לדוגמה הגנה משפטית או גניבה. במקרה בו נגנבה או נאבדה הכבודה שלכם, הביטוח דואג לכך שתקבלו פיצוי. כמובן שיש להדגיש מה כוללת הכבודה ובהתאם לכך תבחר חברת הביטוח את גובה דמי הביטוח. הביטוח מכסה פגיעה בכל רכוש אישי שלכם.

ביטוח נסיעות לחו"ל (תמונה: depositphotos)

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

חוסר הוודאות בתקופת הקורונה הוא גדול מאי פעם, לא ניתן לדעת עד לרגע האחרון אם הטיסה תצא לפועל כמתוכנן, מהם הנהלים המדויקים בשדה התעופה וכן הלאה. לכן, ביטוח נסיעות בתקופת קורונה מכסה אתכם בכל מקרה של ביטול טיסה, שהות ממושכת בחו"ל שלא מרצונכם (סגר), וכמו כן עוד הוצאות אשר נכפו עליכם עקב הנגיף. 

מוטב לציין שכיום המצב הרבה יותר בטוח להזמנת כרטיסי טיסה, אך עם זאת, למען הסר ספק, רבים מהשוהים בחו"ל בוחרים לבטח את עצמם גם בביטוח זה. מחירי ביטוחי נסיעות אינם גבוהים ואף יכולים לחסוך לכם הוצאות כבדות הרבה יותר, במקרה הצורך. על מנת לבחור את המסלול הנכון והמשתלם ביותר, אנו מציעים לכם לערוך סקר שוק באמצעות השוואת מחירים אונליין באתר להשוואת מחירים.

הגיבו כאן לכתבה