שלומי קדוש ומיכאל גורין • סגנים חדשים ליו"ר איגוד ערים להגנת הסביבה

הנהלת איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה, הצביעו על מינוי שלומי קדוש, חבר מועצת העיר קריית ים, ומיכאל גורין נציג קריית ביאליק לסגני יו"ר איגוד ערים.

ביום ה' האחרון 11/03/21, נערכו בחירות חשאיות לבחירת 2 סגנים ליו"ר איגוד ערים חיפה להגנת הסביבה, בהם נבחרו שלומי קדוש נציג עיריית קריית ים ומיכאל גורין נציג קריית ביאליק, לכהן בתפקיד. בחירת הסגנים נעשתה כחלק ממדיניות מועצת האיגוד לפעול לחיזוקו של האיגוד בפעילותו בשלל נושאים סביבתיים הנמצאים תחת אחריותו.

שלומי קדוש, 48 חבר מועצת העיר קריית ים. בעל תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה. קדנציה שניה במועצת העיר, מכהן מתחילת הקדנציה הנוכחית באיגוד ערים כנציג עיריית קריית ים.

מיכאל גורין, 46 מקריית ביאליק. מהנדס תוכנה בכיר, פעיל פוליטי וסביבתי. בעל תואר ראשון במדעי המחשב, ותואר שני בהיסטוריה. גורין עלה עם משפחתו בסוף שנות השבעים ומאז חי בקריית ביאליק. פעילותו למען הסביבה הביאה את ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי, למנות אותו לייצג את קריית ביאליק באיגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה.

שרית גולן שטיינברג (צילום: ירון כרמי)
שרית גולן שטיינברג (צילום: ירון כרמי)

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים:

אני מברכת את מיכאל ושלומי חבריי, שנבחרו לתפקיד וקיבלו את אמון הנהלת האיגוד. התגייסותכם ומחוייבותכם לנושאים הסביבתיים היא מעוררת השראה ודוגמא אישית לתושבי האזור. יחד נוכל להצעיד את אזור מפרץ חיפה קדימה לעתיד טוב ונקי יותר.
שלומי קדוש
שלומי קדוש

שלומי קדוש, סגן יו"ר איגוד ערים:

מודה על הבחירה בי ועל האמון שניתן בי ע"י חברי מועצת האיגוד והעומדת בראשו ולראש העיר קריית ים מר דוד אבן צור על התמיכה ושיתוף הפעולה. בחירת הסגנים היא צעד נוסף בדרך למיצוב האיגוד כגוף מרכזי המוביל ופועל ליישום מדיניות בלתי מתפשרת של איכות האוויר והסביבה של תושבי האזור. בטוחני ששיתוף פעולה פורה יביא להצלחה בכל האתגרים העומדים לפתחתנו.
מיכאל גורין
מיכאל גורין

מיכאל גורין, סגן יו"ר איגוד ערים:

אני מודה לחברי הנהלת האיגוד, ולראש העיר שלי אלי דוקורסקי על האמון שנתנו בי לייצג אותם במאבק למען הגנת הסביבה באזור מפרץ חיפה.
אלי דוקורסקי - ראש עיריית קריית ביאליק (צילום: אלבום אישי)
אלי דוקורסקי – ראש עיריית קריית ביאליק (צילום: אלבום אישי)

לא ניתן להגיב