מרפאה חדשה של כללית בשכונת נאות פרס בחיפה

מרפאה חדשה (צילום: דוברות כללית)

כללית שכרה במרכז קסטרא כ-400 מ”ר להקמת מרפאה ומרכז סדנאות

תושבי נאות פרס עתידים ליהנות משרות רפואי משודרג לאחר שכללית שכרה במרכז מתחם קסטרא מתחם מרווח, בשטח של כ-400 מ”ר להקמת מרפאה חדישה שתכלול  רפואת משפחה, ילדים, בית מרקחת, חדר טיפולים ושירותי משרד. כמו כן, יפעל במקום מרכז סדנאות לקידום בריאות. 

רן אהרון (צילום: דוברות כללית)
רן אהרון (צילום: דוברות כללית)

רן אהרון, המנהל האדמינסטרטיבי של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מסר כי השטח הושכר מחברת ש.מ.ר. פ. השקעות נדל”ן לתקופה ארוכה וכי עבודות הבינוי כוללות גם אזור ממוגן שיאפשר המשך מתן שירות גם בשעת חירום. עבודות ההתאמה להקמת מרפאה חדישה וידידותית למבקרים יחלו בימים הקרובים והצפי הוא שדלתות המקום יפתחו לשירות הקהל בעוד כחצי שנה.

רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)
רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי: אנחנו ממשיכים בתנופת פיתוח ושדרוג שירות ברחבי המחוז ובחיפה בפרט. לאחרונה הופעל מוקד לילה במתכונת פורצת דרך עם רופאים מומחים בין כתלי בי”ח כרמל, הוקמה מרפאה חדשה בגלי כרמל שבטירת הכרמל שאף הורחבה, הוקם מכון פיזיותרפיה ענק וחדיש כולל מכון שיקום בגרנד קניון ולצדו מרפאת מומחים מרווחת, כולל מוקד לבדיקות דם.

מרפאות רבות כמו קריית שפרינצק, רוממה, רימונים בקרית ביאליק ורמות רמז עברו לאחרונה בינוי מחדש וכל מתקני כללית, גם כאלה שהוקמו באמצע המאה שעברה מונגשים ומתחדשים בחזותם לחלוטין.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

2 תגובות
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    מרפאה יפה מאוד.כל הכבוד על היוזמה

  2. Ahouva אמר/ה

    שנתיים היה שלט בקסטרא כאן יפתח כללית עכשיו שלט בצד אחר של קסטרא 4 חדרים נעולים. מעניין אם יש כוונה לפתוח או לעבור חדר אחר בקסטרא?