חשד לאונס בחניון ציבורי

(חי פה) - המשטרה פתחה בחקירה בחשד לאונס בקריות. מהמשטרה...

5 כלי רכב נשרפו כליל הלילה בחיפה

(חי פה), שוב שרפת רכבים בחיפה והלילה ברחוב ערד...

השכונה היוקרתית בחיפה כבר לא כ"כ שלווה – "החיים שלנו הפכו לסיוט"

(חי פה) - התושבים בשכונת 'סביוני דניה' מתארים תחושת...
באנר - צעדת קריית ביאליק ה-41 - שבת, 1/6/24 - רחב
באנר קריית אתא עצמאות 080524

על החירות: חופש, אחראיות אישית ובחירה

חירות היא מושג רחב. כך גם עבדות. בהיסטוריה של...

עליזה אלקיים עבאדי מחיפה • ליצנית רפואית, יוצרת ופעילה חברתית

אישה עוצמתית הראויה להיכלל בין הנשים הרבות אשר לכבודן...

היהודי התשיעי • פרק 3

תקציר ב-30 באוקטובר 1942 קיבל מפקד הגסטפו באסטוניה הודעה שבכוונת...

מגדל המפרש או מגדל הטיל? • סמל חיפאי

כ-700 מטר מזרחה משער פלמר נמצאת קרית הממשלה ובה...

הכנות לחג פסח עם אמא

30 שנים ללכתה 30 שנים אחרי שאימא עזבה אותנו בעודה...

פרס חינוך ארצי לבית הספר ליאו בק

בית הספר היסודי "ליאו בק" הוכרז כזוכה בפרס חינוך ארצי לשנת הלימודים תשע"ד
בין בוגריו ראש העיר יונה יהב (מחזור 1958)

בית הספר היסודי ליאו-בק הדר זוכה בפרס החינוך הארצי לשנה"ל תשע"ד נבחר על ידי ועדת השיפוט הארצית.
1-ZR3_7475.JPG

פרס חינוך ארצי לבית הספר ליאו בק
בי"ס "ליאו-בק" נוסד ב- 1938 והוא אחד מבתי הספר הוותיקים בעיר חיפה. בית הספר מהווה בית לימוד ובית חינוך לאוכלוסיית התלמידים הרב תרבותית המתחנכת בו, לתלמידים המגיעים משכונת "הדר", בית ספר הינו פסיפס ארץ ישראלי מובהק.

ייחודיות ביה"ס באה לידי ביטוי בדבקות במטרה, בעבודת צוות מתוך כבוד הדדי אחד כלפי השני ואמונה בדרך שמיסדו יחד במטרה לקדם את התלמידים תוך חיזוק האמונה שלהם בעצמם וביכולתם להיות בוגרים המכירים את המורשת הישראלית ומכוונים להשתלבות בחברה בצורה מיטבית.

בבית הספר מתקיימים תהליכים משמעותיים למען קהילת בית הספר לאורך שנים. בי"ס "ליאו-בק" מטפח בדרכו החינוכית תחושת שייכות בקרב באי ביה"ס, מחנך לערכים, לתרומה ועשייה בקהילה לצד חיזוק ומיצוי הפוטנציאל של כל אחד מתלמידיו.
unnamed_(1).jpg

פרס חינוך ארצי לבית הספר ליאו בק
ראש העיר חיפה יונה יהב, בוגר מחזור 1958, אמר כי :"אני לא מתפלא כי בית הספר ליאובק זכה במקום הראשון בארץ כי הסביבה הלימודית, האקלים הבית ספרי שנוצר בהשראת המנהלת טלי פרידלר שהיא מנהלת איכותית מהמעלה הראשונה , גם פתוח לתלמידים ערבים הלומדים יחדיו עם תלמידים ממשפחות ותיקות ותלמידים שהם עולים חדשים. בית הספר הוא מופת וסמל לרוח החיפאית".
unnamed.jpg
פרס חינוך ארצי לבית הספר ליאו בק
יהב הוסיף כי עבורו כבוגר בית הספר מדובר בהתרגשות אישית מיוחדת וסגירת מעגל לאחר שלפני שבועיים בלבד זכתה חיפה בפרס החינוך הארצי היישובי על השקעה יתרה בחינוך וביצוע תכניות ותהליכים ייחודיים וחדשניים בתחום החינוך.

בית הספר היסודי לאו בק הדר בהנהלת טלי פרידלר ואנשי צוותה ההתייחסות לחינוך היא שליחות והם מחויבים אישית לכל תלמיד ופועלים למיצוי הפוטנציאל האישי הגלום בכל אחד ואחת מהתלמידים.

מנהלת מחוז חיפה, הגב' רחל מתוקי, מברכת את ראש העיר חיפה, מר יונה יהב, מנהלת בית הספר, הגב' טלי פרידלר, וצוותה על קבלת פרס חינוך הארצי לבית ספר היסודי " ליאו בק חיפה, למפקחת בית הספר, נירה רוזנהיימר, והשותפים ברשות המקומית.

מנהלת מחוז, רחל מתוקי, מציינת כי קבלת פרס החינוך הארצי לבית הספר הוא אות כבוד והזדמנות להוקיר את עשייתם החינוכית יום יום ושעה שעה של כלל השותפים במעשה החינוכי.

בית הספר ליאו בק הדר, מאופיין בהישגיות, חדשנות ויצירתיות, בפעילות מאומצת ובלתי שגרתית לצמצום פערים בעשׂייה מגוונת לקידום כלל תלמידיו, בפיתוח מושׂכּל של צוות המורים, של סביבת לימודים אסתטית, חמה ותומכת. בטיפוח אווירת חינוך מרשימה השׂמה דגש על אקלים מיטבי, הכלה, על כבוד הדדי ועל דרך ארץ ובהדגשת חשיבותה של המעורבות בחיי הקהילה ובקירוב ובשילוב ההורים והקהילה בעשייה החינוכית.

עוד הוסיפה מתוקי, כי העשייה היום יומית במוסדות החינוך במחוז חיפה הינה ביטוי לחזון חינוכי לאומי ומחוזי המעמיד את מערכת החינוך כשלב משמעותי בבניית חברה אזרחית איכותית, מעורבת, וערכית. המוסדות המצטיינים מהווים מגדלור מחוזי, ובטוחני שיהוו מוקד השראה למוסדות נוספים במחוז ובארץ כולה הן בחתירה למצוינות והן בחשיבה ובעשייה פורצת דרך.

[bs-thumbnail-listing-2 columns="4" title="ליאו באק" tag="127" count="4" pagination-show-label="0" pagination-slides-count="3" slider-animation-speed="750" slider-autoplay="1" slider-speed="3000" bs-show-desktop="1" bs-show-tablet="1" bs-show-phone="1" paginate="slider"]

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

כתבות קשורות לנושא זה

כל הכתבות בחי פֹה

מינהור הרכבת: עיריית חיפה יוצאת למאבק על שיקוע ומינהור כתנאי לחשמול המסילות – המסמך המלא • פרשנות

עיריית חיפה פנתה במסמך מסודר המעיד על כך כי בכוונתה לפעול בכל כוחה לאפשר את חשמול המסילות בסביבה החופית, רק בכפוף לתכנית סדורה, מתוקצבת...

הוקמה מפקדה משימתית: המשטרה מגבירה את הלחץ על העבריינים באזור דאליה – עיספיא

(חי פה) - בעקבות העלייה בפשיעה באזור דאליה - עיספיא, הקימה המשטרה מפקדה משימתית, אשר תבצע מגוון פעילויות אכיפה נגד משפחות פשע, עבירות של...

הודעות חשובות לתושבי קריית אתא

הפסקת מים בשכונת גבעת אלונים ובקשה שלא להחנות לאורך רחוב רמז • הלילה שבין ראשון לשני, 19-20/24 מעיריית קריית אתא נמסר לחי פה: לידיעת...

בז"ן וגדיב הורשעו בבית המשפט בחיפה ונקנסו במיליוני שקלים • "הפרות היתר פליטה והיתר רעלים"

בעקבות חקירה פלילית של המשטרה הירוקה במשרד להגנת הסביבה והגשת כתבי אישום, הרשיע היום (19/05/24) בית משפט השלום בחיפה, את חברות בז"ן וגדיב ונושא...

רעיונות לחגוג יום נישואין

חגיגות יום הנישואין שלכם היא דרך נפלאה לכבד ולהוקיר את הזמן והשנים הרבות שאתם חיים זה לצד זו, ואם אתם נשואים רק זמן קצר...