חנות ‘סיפור חוזר’ נפתחה מחדש בחיפה

פתיחה מחודשת לחנות ‘סיפור חוזר’ נערכה היום (ראשון) בחיפה באירוע חגיגי בו השתתפו סגן ראש עיריית חיפה ומחזיק תיק החינוך דובי חיון, עופר כהן, מנכ”ל  קבוצת שכולו טוב, הסופרת רינה פרנק מיטרני ומכובדים נוספים.

סיפור חוזר הינו מותג הכשרה בתוך קבוצת “שכולו טוב” העוסקת מאז שנת 2005 בהכשרה תעסוקתית בקהילה עבור אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים. הקבוצה מספקת שירותי שיקום למשרד הבריאות, ומהווה מסגרת שיקומית עבור כ-3,000 משתקמים בכל הארץ.

רשת סיפור חוזר פועלת בחמישה ערוצים מרכזיים: 18 חנויות ספרים הפזורות ברחבי הארץ ביניהם חנות ברחוב העצמאות 68 בחיפה, מרכז לוגיסטי, מרכז מבקרים ומוקד שירות לקוחות. אתר האינטרנט הגדול בישראל למכירת ספרים יד שנייה: rebooks.org.il. כ-500 עמדות למכירה והשאלת ספרים בבתי עסק ברחבי הארץ כגון בתי קפה, מתחמי נוחות של חברות הייטק, מרפאות, בנקים ועוד. “ספרייה בתחנה” – פרויקט ספריות השאלה בתחנות רכבת ברחבי הארץ בשיתוף רכבת ישראל. ניתן לקרוא עוד על הפרויקט כאן. פעילות בינלאומית – גירונה, ספרד – הפעלת נקודות מכירה ושימוש במערכות ואתר סיפור חוזר בשפה הקטלאנית.

עופר כהן, מנכ”ל שכולו טוב

מנכ”ל קבוצת שכולו טוב, עופר כהן:

“‘סיפור חוזר’ הינה רשת חנויות ספרים חברתית המהווה מרכז הכשרה לתעסוקה לאנשים המתמודדים עם חסמים תעסוקתיים, דרך שימוש חוזר בספרים. ההכשרה התעסוקתית השיקומית בסיפור חוזר מאפשרת התנסות ולמידה במיומנויות וכלים מקצועיים והזדמנות להסתגלות מחדש לשוק העבודה. אנו מחזקים את ערכי השימוש החוזר הסביבתי, ומעודדים תעסוקה שיקומית משמעותית בקהילה. כל הספרים בסיפור חוזר עולים 20 ₪ בלבד”.

דב חיון, מחזיק תיק התרבות

‘סגן ראש העירייה ומחזיק תיק החינוך דובי חיון:

“סיפור חוזר, היא יוזמה שלא נחה לרגע, ומדי שנה מרחיבה ומעמיקה את הפרויקטים השונים שהיא מפעילה, כולם בעלי האופי והגוון הקהילתי הייחודי שלה, כולל עמדות מכירת והשאלה של ספרים, בתחנות רכבת, מרכזים קהילתיים ובתי עסק- כמה שיותר נגיש לציבור יותר טוב. וכל מה שנותר לנו הוא להרים ספר ולהתחיל לקרוא. אני מקווה כי הפתיחה המחודשת של סניף סיפור חוזר בחיפה, מסמנת את תחילתם של שיתופי פעולה רבים ויפים עם עיריית חיפה, לטובת כל תושבי העיר, ואני מאחל ל’סיפור חוזר’ שנה מוצלחת ופורייה, וקריאה מהנה לכולנו”.

ערבה אלתר מנהלת אזור סיפור חוזר

ערבה אלתר, מנהלת אזור מסרה לחי פה:

“סיפור חוזר שמחים להיות חלק מהנוף העירוני של חיפה ואנחנו מזמינים את כל התושבים לבוא וליהנות ממבחר ענק של ספרים אצלנו בחנות”.

פתיחה מחודשת לחנות סיפור חוזק בחיפה
פתיחה מחודשת לחנות סיפור חוזק בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

6 תגובות
 1. בלאו דבורה אמר/ה

  היכן ממוקמת החנות “סיפור חוזר “?

  1. יוסי החיפאי אמר/ה

   עצמאות 68

 2. מערכת חי פה - חדשות חיפה אמר/ה

  רחוב העצמאות 68 בחיפה

 3. יוסי החיפאי אמר/ה

  מאז שהכרתי את החנות הזו ,רק שם קונה ספרים – מומלץ

 4. תמרה קופפר אמר/ה

  האם אפשר להשיג את הספרים של יעקב משורר אצלכם?

 5. אורי אמר/ה

  אכן יוזמה מבורכת ”סיפור חוזר ” אולם צריך להוריד במחיר , 20 שח לספר , זה לא מעט , במיוחד שבאים לקנות כמה ספרים , גם החניה ליד החנות היא 20 שח והנסיעות זה גם כסף . לא סתם המדפים והארגזים מפוצצים , אנשים בקושי קונים . כשמדובר בפרוייקט חברתי , המחיר לא צריך לעלות על 10 . ואז תהיה זרימה ושמחה בחנויות .