הקורקינטים השיתופיים הגיעו לחיפה

הקורקינטים השיתופיים הגיעו גם לחיפה | 150 קורקינטים שיתופיים של חברת LEO הוצבו להשכרה אתמול, שני 18/11/19 ברחבי העיר חיפה. זאת לאחר שהחברה חתמה על הסכם עם היזם החיפאי איתן פרדו-רוקואס, שיהיה אמון על הפעלת הפרויקט בעיר.

מחיר ההשכרה בחיפה הנו זהה לזה שמשלמים על השכרה בכל הארץ ובכל החברות: 5 שקלים מחיר קבוע לשחרור נעילת הקורקינט ועוד חצי שקל לכל דקה של רכיבה. כאשר הקורקינטים יהיו זמינים לרכיבה 24/7.

בחברה מסבירים, כי גם בחיפה כל הכלים של LEO יחוברו לתחנות עגינה שמשמשות גם לטעינת הכלים ולפיכך כל הנסיעות מתחילות ומסתיימות בתחנות השונות. התחנות ממקומות בין היתר במכללת תלתן, בקניון סיטי סנטר, במכללת אונו ובבניין פורטאון.

בימים אלה מתנהל משא-ומתן עם אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת חיפה ומוסדות אקדמאים נוספים.

עורך דין אדיר צבי ממשרד עורכי הדין צבי-רז ושות’ אשר הוביל וניהל את ההסכם בין הצדדים מסר לחי פה: “משרדנו דוגל ביזמות וחדשנות וגאה לעמוד מאוחרי הסכם זה שמביא בשורה ענקית לחיפה, אנו מכירים מקרוב את הצדדים להסכם, איתן פרדו-רוקואס הינו אחד היזמים ואנשי העסקים הצעירים והמבטיחים לטעמי אשר זיהה הזדמנות וצורך אמיתי בחיפה והצפון והחליט להרים את הכפפה”.

“החיבור שלו עם הצוות המקצועי והחזק של LEO, אשר בראשם עומדים שחקן הכדור רגל לשעבר אייל ברקוביץ האחים כפיר ודרור בן שושן והמנכ”ל אלדד ברקוביץ יביא בשורה גדולה לחיפה ופיתרון תחבורתי ממשי לתושבי העיר, אשר יקל על ציבור המשתמשים בתחבורה ציבורים והימשוך נוספים לוותר על כלי מזהם ולעבור לתחבורה ציבורית, נוחה וזמינה”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

4 תגובות
 1. דין דין אמר/ה

  זה עולה את בלפור?

 2. יוסף אמר/ה

  זה עולה על העצבים

 3. יאיר אמר/ה

  אז עכשיו גם הרופאים בחיפה יעברו התמחות בפציעות קורקינטים כמו בת”א…
  יופי קליש. NOT.

 4. יואב אמר/ה

  מעולה! עכשיו צריך לסלול מלא נתיבים