מנדי זלצמן מנכ”ל נמל חיפה הביע התפעלות רבה מהמרכז התעשייתי החדש של קבוצת ויסמן אחזקות

צמרת הנהלת נמל חיפה ובראשם מנכ”ל הנמל מנדי זלצמן, ביקרו בשבוע שעבר במרכז התעשייתי החדש של קבוצת ויסמן אחזקות שנחנך בפארק בר-לב בכרמיאל בהשקעה של כ-10 מיליון $ ואשר משתרע על פני 7,700 מטר בנוי ומכיל כ- 250 מכולות של רהיטים המגיעים באופן שוטף מחו”ל דרך נמל חיפה.

 נחום ואריה ויסמן, הבעלים של “ויסמן אחזקות” ערכו למשלחת סיור מודרך במרכז החדש, אשר כלל הסבר על כל התוכנות החדישות לניהול הפעילות וכל האוטומציה שהוטמעה במרכז התעשייתי. מנדי זלצמן, התעניין בהחלטת קבוצת ויסמן אחזקות להעתיק את הפעילות התפעולית שלה מירושלים לצפון והביע התפעלות רבה מהמרכז החדש.

אריה ויסמן:

המרכז החדש, יכול להכיל 250 מכולות במלאי והוא הוקם על  מנת לתת מענה לפעילות כל מותגי הקבוצה הכוללים את רהיטי ויסצן, שמרת הזורע, רהיטי עין חרוד, נטקולקשן – מותג הסחר האינטרנטי של שמרת הזורע ועוד אשר כולם יחד מספקים לקבוצה צמיחה של 30% מידי שנה. אנו שמחים להמשיך בעבודה הפורייה שלנו וארוכת השנים עם נמל חיפה שהפך בשנים האחרונות לאחד הנמלים המתפתחים בעולם.

המרכז תומך בכל מותגי הקבוצה ובהם: רשת הרהיטים הותיקה והשורשית “שמרת הזורע”, רשת רהיטי הילדים “עין חרוד”, מותג רהיטי התינוקות “משכל”, חברת הרהיטים “ויסמן ייבוא ושיווק”, אתר הסחר האלקטרוני “נט-קולקשן” מבית “שמרת הזורע”, שמרת הזורע פרויקטים ועוד.

מדובר במרכז התעשייתי היחידי בארץ שמאגד תחת קורת גג אחת ריהוט לכל חלקי הבית וכן ריהוט משרדי ומוסדי ברמה הגבוהה ביותר והוקם מתוך הצורך לשרת באופן השוטף והמקצועי ביותר את כל חברות הקבוצה ומתוך תכנון וראייה לעתיד והצפי להתפתחויות נוספות, כגון השקת אתר הסחר החדש שבו נמכרים רהיטי המותג “נט קולקשן” מבית “שמרת הזורע”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.