מזל טוב: שיקום רחוב בר רב האי דוד בחיפה הסתיים

דוד עציוני ברחוב בר רב האי דוד (צילום: מיכל ירון)

תושבים משכונת שפרינצק בחיפה, הראו לסגן ראש העיר דוד עציוני את מצב הרחוב והוא החליט שיש צורך דחוף בשיפוצו. בימים אלה ראש העיר עינת קליש רותם, ראש מנהל התפעול דוד לוריא ועציוני, שוקדים על מערכת ממוחשבת, בה ניתן יהיה לראות מתי הרחובות והתשתיות בחיפה ישופצו.

רחוב בר רב האי דוד. צילום: מיכל ירון

על כך דיווחנו לכם בכתבה זו:

בימים אלו הסתיים שיפוץ רחוב בר רב האי דוד ונוסף על התשתיות, שהוחלפו, הכביש רובד ומעגל התנועה במרכז הרחוב שוקם ונשתלו בו צמחים לרוב. לפני מספר חודשים נפגש סגן ראש העיר עם תושבים משכונת שפרינצק ובסיור משותף הם הראו לו את מצב הרחוב ועציוני התחייב לדאוג למתיחת פנים לרחוב. יש לציין, כי כשעציוני התחייב לשפץ את רחוב בר רב האי דוד היו ברחוב עוד שאריות משיפוץ שהתחיל ונקטע באמצע. מעגל התנועה נשאר לאורך מספר חודשים הרוס ולצידו נשארו חומרי הגלם של השיפוץ. עציוני התחייב לעצור את המחדל ולאפשר לתושבים הליכה בטוחה על המדרכות.

דוד עציוני בראיון לחי פה

סגן ראש העיר דוד עציוני. צילום: מיכל ירון

דוד עציוני לחי פה:

התושבים אמרו לי שכבר 20 שנה הם מבקשים לשפץ ולהחליף תשתיות ולא מקבלים שום מענה. הגענו למקום מוזנח, שנראה כאילו ניסו לעשות רבע עבודה והפסיקו באמצע. כשנכנסתי לדבר הזה הבנתי את הצורך הדחוף והבהול לטפל ברחוב ובכל התשתיות. אני שמח וגאה לעמוד פה היום חצי שנה אחרי ולראות את התוצאה ולשמוע שהתושבים מרוצים.

עציוני מציין עוד כי המטרה היא שבטווח הקרוב כל תושב יוכל להכנס לאתר ולדעת מתי כל רחוב וכל תשתית בחיפה ישופצו. “ראש העיר עינת קליש רותם, ראש מנהל התפעול דוד לוריא ואני עוסקים בפרויקט הזה כיון ששיקום העיר חשוב לנו מאוד וכך גם השקיפות מול התושבים”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

3 תגובות
 1. דוד דומב אמר/ה

  קדימה שיתחילו בשער עליה שמעל 40 שנה לא נגעו בת
  שתיות

 2. רוני אמר/ה

  שישפצו גם את רחוב הרב משאש , בנווה יוסף.
  אי אפשר לנסוע בבורות כאלה

 3. שלומי אמר/ה

  תודה לסגן ראש העיר … דוד עציוני 🙏

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.