סגן ראש העיר חיפה, דוד עציוני התחייב: השבוע נתחיל בשיפוץ רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק, שנפסק לפני כמה חודשים

רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק. (צילום: מיכל ירון)

ברחוב דוד בר רב האי בשפרינצק התקיימו עבודות שיפוץ, אשר ננטשו בהפתעה. במשך 4 חודשים הכביש נשאר עם בורות שלא כוסו ומדרכות שלא הושלמו ובלי שום צפי להמשך העבודות.

בסרטון שהעלה סגן ראש העיר דוד עציוני לרשתות, הוא מתחייב שעוד השבוע העירייה תתחיל לשקם את רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק. תושב השכונה, משה, אומר בסרטון שלא ברור לו, איך מצב כזה יכול לקרות, שמתחילים עבודות וביום אחד אורזים את הכלים ומשאירים את הרחוב בצורה כזו.

צילום: עידן צדוק מתוך דף הפייס של סגן ראש העיר דוד עציוני

הגענו בשישי בצהריים על מנת לפתור את הבעיות של התושבים ברחוב בר רב האי דוד.נמשיך לפעול למען טיפול בליקויים בשכונות ובכל חיפה.

פורסם על ידי ‏דוד עציוני – סגן ראש העיר חיפה‏ ב- יום שישי, 25 בינואר 2019

 

בסרטון משה גם מתייחס לכך שלפני השיפוץ היו ספסלים ברחוב והאוכלוסייה המבוגרת נהגה לשבת עליהם וליהנות מהשמש ועכשיו המדרכות נפגעו ואין גם ספסלים. עו"ד דוד עציוני מתחייב בסרטון שבמהלך השבוע הנוכחי יתחילו עבודות לשיקום רחוב בר רב האי דוד והן תתמקדנה בכביש הפעור, אך לא רק בו.

עציוני, בתגובה, מבטיח כי הרחוב כולו יוחזר לקדמותו והקשישים במקום יוכלו ליהנות שוב מספסלים ומדרכות מסודרות.

מפה – רחוב בר רב האי דוד

בהמשך הסרטון מביע משה את אכזבתו מהבטחות שניתנו בסיורים קודמים בעבר, ועציוני מבטיח כי השלטון החדש החליט לתת קדימות לשכונות כדוגמת שפרינצק, שהוזנחה מאוד. עציוני מתחייב עוד שתיעשה בדיקה מקיפה לגבי טענותיו של התושב לגבי דרך צרפת, שהיא עורק תנועה ראשי המחבר בין שפרינצק לכביש החוף ולכרמל הצרפתי. התושב טוען שבמשך 30 שנה לא נעשה שיפוץ הוליסטי בכביש ויש לבדוק את התשתיות במקום ועציוני מתחייב שתעשה בדיקה בשבועות הקרובים. התחייבות דומה הוא גם נותן לגבי גן אלי כהן.

בורות פתוחים ופרוייקט שיפוץ שפסק פתאום
רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק. (צילום: מיכל ירון)
רחוב בר רב האי דוד בשפרינצק. (צילום: מיכל ירון)

נמשיך לעקוב אחר מצוקת התושבים ופתרון הבעיה:

כעת יהיה ניתן רק לבדוק האם בשבוע הבא יהיה ניתן כבר לראות עבודות ברחוב בר רב האי דוד. קשה להבין איך באמצע חיפה יכול להתקיים מצב, שבו רוצים לעשות טוב ולשפץ רחוב, שזקוק לשיפוץ, אבל ביום אחד, בעיריית חיפה מפסיקים את העבודות ומשאירים את הרחוב עם בורות פעורים, כאילו שזה דבר מתקבל על הדעת. לפני שמתחילים בפרויקטים גדולים לשיקום שכונות החוף, אולי הגיע הזמן לעשות דברים קטנים שיהפכו את המגורים שם לסבירים עד שבעוד שנים יהיו שם מגדלים מפוארים.

לא ניתן להגיב