המשטרה הוציאה לחופשה כפויה את הקצין שירה בסלומון טקה ז”ל

סלומון טקה ז"ל (צילום: אלבום אישי)

לאור שחרורו של הקצין שירה בסלומון טקה ז”ל ממעצר בית ע״י המחלקה לחקירות שוטרים (מח”ש) והמשך החקירה בעניינו, הוחלט בשלב זה להוציא את השוטר לחופשה כפויה ל-30 ימים. במשטרה מקווים כי מח״ש תסיים את החקירה בהקדם, ומדגישים כי לכל אדם, אזרח או שוטר, עומדת חזקת החפות עד שיוכח אחרת בדין.

יש לציין כי מוקדם יותר היום היועץ המשפטי לממשלה, ד”ר אביחי מנדלבליט, ומ”מ מפכ”ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, הורו להקים צוות מיוחד, אשר יפעל להבטיח טיפול יעיל ואפקטיבי מצד משטרת ישראל והמחלקה לחקירות שוטרים בתלונות מצד ישראלים יוצאי אתיופיה.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. אנטולי אמר/ה

  לאיתים רחוקות או קרובות אני נוסעה ל עבודה בערב שיש ב מתרונית עד צומת קרית אתה. ו שמה בצומת חברים שלנו מי אטיאופיה צעירים שותים בירות, אולי מה שהוא יותר חריף.
  לסגור את זה?
  לא בן צעיר צריך לשחרר אנרגיה ,אד.
  בחיפה יש הומון מקומות מלוכלחות. אז אולי אפשר לארגן באיזה צורה ךעבוד מי שיש לא הרבה אנרגיה לתובת ציבור?
  כשה הגעתי ישראל לפני 30 שנה הלכתי לבית ספר קרוב אם אצה זה. בא אני מארגן!
  לא. אין לך רישיון לעבוד אם ילדים ו צעירים.
  אז תלמדו אותי אחרים שמוכנים במתנדבות לארגן מה שהוא יותר מעניין בבמקום לשתות בירה. צעירים רוצי מעשה גיבורי, ללכת ל סלע האדום. תתנו להם

 2. הולגר אמר/ה

  עצוב שאדם שרצח ילד יושב בבית שלו במקום ללכת לכלא.
  המדינת חוק הכי מגעילה שיש.
  החוק זה רק להשתמש בזה נגד האתיופים אבל שהחוק אומר שרוצח חייב להיות בכלא אין פתאום חוק.

 3. מיכאל אמר/ה

  עבריין אלים שזורק אבנים זה לא ילד. זה דפקט שתקף שוטר בידיעה מוחלטת וכך גם את משפחתו. לא אומר שהגיע לו למות אבל איש לא התכוון להרוג אותו. יש דרך פשוטה להימנע מסכנת חיים. לא לתקוף שחטר חמוש. עובד לי יופי כבר 35 שנה

הגיבו כאן לכתבה