ניסים טל מנכ”ל חברת מוזיאוני חיפה מסיים את תפקידו אחרי 25 שנה

ניסים טל, מנכ"ל מוזיאוני חיפה

אחרי 25 שנה של כהונה כמנכ”ל מוזיאוני חיפה, ניסים טל, מודיע על עזיבתו. טל, עוזב את התפקיד בסיפוק רב, תפקיד שהיה אמור לסיים לפני שנה וחצי בגלל שהגיע לגיל הפרישה, אך לבקשת ראש העיר הקודם הוא האריך את כהונתו בשנה וחצי.

בשיחה לחי פה מספר טל: “הגעתי לגיל פרישה בשנה שעברה ורציתי לסיים את תפקידי וראש העיר הקודם, יונה יהב, ביקש ממני להאריך את תקופת כהונתי בשנה וחצי והתקופה מגיעה לסיומה החודש, לכן אני עוזב”.

“אני עוזב אחרי תקופה עם הרבה הישגים והרבה אתגרים. המוזיאונים גדלו בתקופתי הקמתי את מוזיאון העיר חיפה, מוזיאון הרמן שטרוק, ומוזיאון מאנה כץ, עבר אלינו שוקם וחודש . בשנת 2000 קיבלתי מקיסר יפן פרס המוזיאון המצטיין לאומנות יפנית מחוץ ליפן. העבודה המוצלחת שנעשתה לאורך השנים היא בזכות הצוות במוזיאונים. אנחנו פותחים היום (חמישי 28/3/19) תערוכה ראשונה בארץ במוזיאון חיפה לאומנות, של האומן הכי חשוב שעוסקת בפייק ניוז. אני עוזב את התפקיד בסיפוק רב ומאחל למי שיכנס לתפקיד שימשיך באותו קצב”.

יו”ר חברת המוזיאונים וחברת מועצת העיר נעמה לזימי, מסר לחי פה: “המוזיאונים נכנסים לדרך חדשה. אנחנו מודים לניסים טל, על 25 שנות כהונה כמנכ”ל שהרבה ממהות המוזיאונים היום הם בזכותו, ואנו מצפים שמכאן זה ילך ויתפתח יותר, ושלטובת העיר כולה ולכלל הציבור החיפאי”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.