הצלחה לכנס כחול לבן בקריית ביאליק בהשתתפות לפיד וחיימוביץ’: קהל רב ביקש להצטרף לפעילות במטות השונים בקריות

כנס כחול לבן בקריית ביאליק

מזג האוויר הסוער בשבת האחרונה (16/3/19) לא מנע מ- מעל 500 איש להגיע לכנס ‘כחול לבן’ בקריית ביאליק אותו הובילו המועמד מספר 2 יאיר לפיד והמועמדת מספר 7 מיקי חיימוביץ.

במהלך הכנס שמעו התושבים את לפיד וחלקים ניכרים ממצע ‘כחול לבן’, על האיחוד וכמו כן, שאלו שאלות רבות הנוגעות ברמה המקומית וברמה הארצית. פעילי כחול לבן בקריות מסרו לחי פה כי התרגשו לראות את אולם הספורט מתמלא בצבעי כחול לבן.  

ראש המטה בקרית ביאליק, מיכאל גורין: “הכנס היה אחד מהשיאים של מערכת הבחירות של כחול לבן בקריות ובעקבותיו אנשים רבים מהקהל ביקשו להצטרף לפעילות במטות השונים בקריות. יש תחושה של שינוי באוויר ושקיים סיכוי גבוה למהפך. כחול לבן היא המפלגה היחידה המחויבת לצרכים היחודיים של התושבים בקריות: מלחמה בזיהום האוויר והקמת בית חולים אזורי גדול, ולכן אני משוכנע שהיא תהיה המפלגה הגדולה ביותר בבחירות בקריות בפרט ובארץ בכלל”.

בכנס לקחו חלק והשתתפו ראשי המטות בקריות, מיכאל גורין מקרית ביאליק, טל הויגר מקרית מוצקין, יוסי ירדני מקרית ים ורואי דוד מקרית אתא. בנוסף, השתתפו  המשנה לראש עיריית קרית מוצקין, יוסי מרקוביץ’, חברת מועצת העיר קרית אתא, הילה שלם, חברי מועצת העיר קרית מוצקין, ציקי אבישר ומרינה קריין, וחבר המועצה לשעבר מקרית ביאליק, גל הדרי.

כנס כחול לבן בקריית ביאליק
כנס כחול לבן בקריית ביאליק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.