הליכוד פתח את מטה הבחירות שלו בחיפה ברחוב מוריה 109

מטה הליכוד בחיפה - מוריה 109 (צילום: אושר טקש)

מפלגת הליכוד מחממת מנועים לקראת הבחירות לכנסת, שייערכו ב-9 באפריל 2019. המטה ימוקם במקום מרכזי, על ציר הרכס, בשדרות מוריה 109, ממש בסמוך לכיכר ספר. את המטה ינהל חבר המרכז יניב בן שושן ולצידו עו”ד אושר טקאטש, הפעיל החברתי החיפאי, הנמנה על צעירי הליכוד בחיפה.

בראש המטה יעמוד אבי ג’מאל ואת המטה ינהל יניב בן שושן. שניהם חברי מרכז.
אמנם טרם נערכה הפתיחה הרשמית אשר צפויה להתקיים בשבוע הבא בנוכחות נציגי המפלגה ומכובדים נוספים, אך רמי לוי מותיקי הסניף וסגן ראש העיר לשעבר, כבר הגיע למטה כדי לתרום מניסיונו לצעירי המפלגה.

אבי ג'מאל (צילום: יחצ - הליכוד)
אבי ג’מאל (צילום: יחצ – הליכוד)

המטה יורכב ממספר ענפי משנה: אושר טקאטש ינהל את מטה השטח ומטה יום הבחירות.
יו”ר תא הליכוד באוניברסיטה גבי אושרנקו וסגניתו מישל מחנין, ינהלו את מטה המתנדבים וירכזו את פעילות הסטודנטים בקמפוסים שבעיר.

אושר טקאטש בפתיחת קמפיין הליכוד - הבחירות לכנסת בחיפה (צילום: אושר טקש)
אושר טקאטש בפתיחת קמפיין הליכוד – הבחירות לכנסת בחיפה (צילום: אושר טקש)

צעירי הליכוד חיפה יהוו חלק דומיננטי במטה. בין החברים חיים לוי, דוד אוחנה, דניאל סיגלוב.
גם הליברלים בליכוד שבראשם עומד אמיר מאדם הצטרפו למטה. ובדומה להם מנהיגות יהודית וקבוצות ותיקות אחרות של הליכוד בחיפה.

אריאל קלנר (צילום: ארז שטיינר)
אריאל קלנר (צילום: ארז שטיינר)

כזכור לפני כחודש ניצח אריאל קלנר בהתמודדות על הזכות לייצג את המחוז ברשימת הליכוד לכנסת ה-21 ולכן בהתאם לנהוג בליכוד נבחר ע”י בכירי הליכוד הארציים לנהל את מטה הבחירות במחוז חיפה, אשר חולש על האיזור שבין טירת הכרמל לבין נהריה שבצפון ומכיל כמיליון תושבים מתוכם 700 אלף בעלי זכות בחירה.


יניב בן שושן, מנהל מטה חיפה אמר לחי פֹה:

“כבוד גדול עבורי לנהל את מטה הבחירות בחיפה. הפעם המשוכה לא קלה ועלינו לעשות את כל המאמצים לא רק שהליכוד ינצח וירכיב את הממשלה הבאה, אלא גם שחברנו ושותפנו תושב העיר אריאל קלנר יבחר לח”כ כבר בראשית הקדנציה. אני בטוח שעם החברים הנפלאים ותיקי הסניף, צעירים, נוער וכל הפסיפס הזה שעושה את מפלגת הליכוד כל כך מדהימה בעיני, נעמוד במשימה וננצח. בעיר חיפה צפויה מערכת בחירות דינאמית ומעניינת ואנו נדאג לתת לה את הצבע המיוחד שלנו. אני מבקש להודות לצורי סיסו מנכ”ל הליכוד שנתן בנו אמון ולאחל בהצלחה לבנימין נתניהו למען שנים טובות רבות תחת הנהגתו.”
יניב בן שושן (צילום: ירון כרמי)

בהמשך לפתיחת הסניף יצא מטה השטח של הליכוד בחיפה לפעילות שטח בצמתים המרכזיות בחיפה. הפעילים תלו שלטים וחילקו לעוברים ושבים עלוני הסברה ומדבקות ושכנעו אותם להצביע ליכוד.

פעילת הליכוד בתחילת קמפיין הבחירות בחיפה (צילום: אושר טקש)
פעילת הליכוד בתחילת קמפיין הבחירות בחיפה (צילום: אושר טקש)
3 תגובות
 1. א אמר/ה

  שלום.
  אני גרה ברחוב אבא חושי 149 ורואה ממרפסת ביתי שלטים של כחול לבן שהוצבו על אי התנועה ועל גדר הבית ממול. מדוע גם אתם לא מקשטים את הרחוב בשלטי הליכוד??

  1. טובה אמר/ה

   שלום!

   יש לפעול באזור הקריות כי בחלקו הוא כחול לבן ( גבעת הרקפות ועוד) וגם באזורי חיפה: נווה שאנן .. קצתי באנשים ששטופי מוח מכחול לבן..

 2. הורנפלד רוני אמר/ה

  ברצוני לקבל מספר טלפון של איש הליכוד בקרית חיים הצבעתי הבוקר בבית ספר ארלוזרוב ולהפתעתי מצעתי מאחורי הפרגוד בסמוך לפתקי מחל פתקים של מפלגתו של פייגלין שאני יודע שהם לא רצים בבחירות

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.