אריאל קלנר הוא המנצח הגדול במחוז חיפה גם בספירה החוזרת. “חיפה עלולה להישאר ללא ייצוג במפלגת השלטון”

אריאל קלנר מחיפה מוביל במחוז בספירה החוזרת של הקלפיות בבחירות המוקדמות בליכוד

קייטנות בחיפה

כזכור, ועדת הבחירות של הליכוד קבעה ספירה חוזרת של הקלפיות. הספירה מתבצעת ברגעים אלה (14/02/19). לאחר ספירת 345 קלפיות מתוך 587, אריאל קלנר מוביל בבטחה עם 306 קולות לעומת 186 בלבד, לחזי עיני, המתמודד מול קלנר על המושב מטעם מחוז חיפה.

ספירה חוזרת של הקלפיות בליכוד (צילום: עדי לסקר)
ספירה חוזרת של הקלפיות בליכוד (צילום: עדי לסקר)
אריאל קלנר הוא המנצח הגדול במחוז חיפה.

קלנר ניצח את הבחירות גם לאחר הספירה החוזרת בהפרש ניכר.
הבחירות נערכו בין חברי מרכז הליכוד בכל הארץ וקלנר גרף כמעט 40% מהקולות כאשר הוא משאיר מאחוריו את חזי עיני מחיפה, מימון טולדנו מקרית אתא, אלון סיסו מקרית ים ושמעון שראל גם כן מחיפה.
מיקום מחוז חיפה הוא כרגע 34, כאשר המחוז עלול לזוז אחורה במידה ויחליט רה”מ לשריין מועמדים מטעמו ברשימה.

קניון שער הצפון – מתחלף – רחב

על כך אומר קלנר: “חיפה עלולה להישאר ללא ייצוג במפלגת השלטון וזהו דבר לא נכון לגבי מפלגה כמו הליכוד שאחד ממאפייניה הוא היותה תנועה עממית המייצגת את כל חלקי העם מכל האזורים. אני מצפה מרה”מ לשקול לוותר על השיריונים במיוחד לאור העובדה שנבחרה רשימה מצויינת בצורה דמוקרטית, רשימה הכוללת אנשי ציבור איכותיים ומגוונים. כשיש רשימה כל כך טובה, הוספה של אנשים ללא בחירות יכולה רק לגרוע ואולי למנוע ייצוג מהעיר השלישית בגודלה ומכל המטרופולין הענק של חיפה והקריות.”

קלנר, בן 38, מהנדס תעשיה וניהול במקצועו, בוגר הטכניון ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה, עובד בחברת הי-טק מובילה בחיפה. הוא נשוי ואב לארבעה.
קלנר אחד מחברי מזכירות הליכוד הצעירים ביותר (נבחר למזכירות בשנת 2014), יו”ר נשיאות ועידת צעירי הליכוד ויו”ר ומייסד פורום דרור בליכוד.
בנוסף לפעילות בתנועת הליכוד, ייסד קלנר את עמותת ‘חזון לאומי המרכז למנהיגות ציונית’. עמותה זו עוסקת בפיתוח מנהיגות ברוח לאומית בקרב צעירים וסטודנטים ברחבי הארץ. מעל 200 בוגרים ב 6 השנים האחרונות.

קלנר מבטיח לייצג את תושבי חיפה והקריות נאמנה בכנסת הקרובה, “כמי שנולד וגדל בחיפה ושגם היום מתגורר בחיפה ומגדל בה את ילדיו, אני מכיר היטב את התושבים, את האתגרים ואת הצרכים של התושבים ואוכל להיות אוזן קשבת וזרוע מסייעת”.

נושאים נוספים אשר בהם מתכוון קלנר לעסוק הם קידום ריבונות על כל חלקי הארץ וחיזוק הדמוקרטיה. “לא ייתכן שפקידות בלתי נבחרת תמנע מנבחרי הציבור לבצע את המדיניות שלשמה נבחרו. אני מתכוון להיאבק באקטיביזם השיפוטי של בג”ץ, הקושר את ידי כוחות הביטחון במלחמה בטרור, שמונע גירוש מסתננים ופוגע בזהותה הציונית והיהודית של המדינה, ולחזק את מעמד נבחרי הציבור, כדי שנוכל לבצע את המדיניות שלשמה אנו נבחרים” מסכם קלנר.

 

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
קייטנות בחיפה
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB