תקיפת רופא ומאבטחים ברמב”ם • ארבעה עצורים

מיון בית החולים רמב"ם בחיפה - ארכיון (צילום: פיוטר פליטר)

נמשכות התקיפות נגד הצוותים הרפואיים בבתי החולים בחיפה. ביום ו’, 22/2/2019, הותקפו רופא וצוות מאבטחים בבית החולים רמב”ם. במהלך המעצר, נתלתה אזרחית על דלת הניידת, במטרה לשבש את פעולת המשטרה.

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה: המשטרה עצרה אמש ארבעה בחשד לתקיפת רופא ומאבטחים במרכז הרפואי רמב”ם. במוקד 100 התקבל אמש בשעות הערב דיווח על תקיפת רופא ומאבטחים ע”י זוג תושבי אזור חיפה וכן תקיפה נוספת של מאבטחים בכניסה לביה”ח ע”י אחרים שנכחו במקום.

בתוך כך, צוות שוטרים שהגיע למקום, עצר לחקירה אל תחנת חיפה את הזוג ושני חשודים נוספים, בחשד לתקיפה. זהותה של חשודה נוספת, אשר נתלתה על ידית ניידת המשטרה במטרה להפריע לשוטרים במילוי תפקידם, ידועה למשטרה והיא תיחקר בהמשך בהתאם. במשטרה רואים בחומרה ומגנים כל התנהלות בריונית ואלימה המסכנת את בטחון הציבור ותפעל למיצוי מלוא חומרת הדין.

בית החולים רמב"ם בחיפה (צילום - ירון כרמי)

בית החולים רמב”ם בחיפה (צילום – ירון כרמי)

מבית החולים רמב”ם בחיפה נמסר לחי פה – האירוע כלל 3 זירות:

  • זירה ראשונה: אורטופד בדק בחדר סגור במיון מהלכים מטופל. אשה שהמתינה לתורה נכנסה עם בעלה לחדר בלי הזמנה והחלה להתעמת עם הרופא. הוזעק מאבטח, וכאשר הוא הגיע הבעל ירק על הרופא. האיש עוכב ע”י המאבטחים ונעצר ע”י המשטרה. האשה הועברה להמשך טיפול במיון.
  • זירה שנייה: בשלב זה האשה ו-2 קרובות משפחה (כנראה אימה וחמותה) החלו לתקוף מאבטח אחר לגמרי שהיה במיון והוצאו החוצה מהמיון.
  • זירה שלישית: מחוץ למיון, 3 עוברי אורח, שכלל לא קשורים למשפחה, החלו להתערב ולתקוף את המאבטחים, את האלונקאי במיון ואת השוטרים. 2 מהם נעצרו.

בסיום אותו אירוע ניידת עם העצורה החלה בנסיעה, קרובת משפחה נאחזה בניידת ונפלה. לא הייתה דריסה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.