אריאל קלנר מצעירי הליכוד גבר על כל המתמודדים הותיקים

אריאל קלנר (צילום: ארז שטיינר)

סיכום פריימריז הליכוד בחיפה: אריאל קלנר, בן 39 תושב חיפה נשוי ואב לארבעה, בוגר הטכניון אשר עובד בחברת הי טק מובילה בחיפה וממקימי פרויקט חזון לאומי. חבר מזכירות הליכוד בחיפה ויו”ר ועדת מורשת ישראל. גבר על המועמדים הותיקים של הליכוד בפריימריז  במחוז חיפה.

קלנר, קיבל 501 קולות, עיני חזי, חבר מרכז ליכוד ותיק וחבר בהנהלת הליכוד וקרוב משפחתו של שמשון עידו  קיבל 363 מימון טולידנו, קיבל 166, סיסו אלון, 161 ושראל שמעון קיבל 96.

יניב בן שושן

יניב בן שושן חבר מרכז ליכוד מחיפה אמר: “תמכתי ועזרתי לקלנר, לאורך כל הדרך כי ראיתי בו מועמד ראוי לייצג את מחוז חיפה מטעם הליכוד בכנסת ה21. לצד היותו חבר קרוב, אריאל הוא אידיאולוג אמיתי איש ארץ ישראל השלמה ובעל ערכים ודעות שיש לקדם בכנסת. אני שמח על היבחרו, מאחל לו בהצלחה ונעשה הכל בקמפיין הליכוד הקרוב כדי שיכנס לכנסת. כמו כן חשוב לי לומר שאני גאה להיות חלק מהליכוד, מפלגה דמוקרטית אמיתית שחבריה בחרו בבחירות דמוקרטיות וטהורות נבחרת איכותית מגוונת ומוכשרת שתייצג אותנו נאמנה בכנסת הבאה. מכאן מתחיל המסע המרכזי להמשך שלטון הימין הליכוד ובנימין נתניהו ראש הממשלה גם בקדנציה הקרובה”.

אבי ג’מאל חבר מרכז הליכוד מחיפה אמר: “במשך שנתיים אריאל ואני עבדנו קשה מאוד למען ניצחונו בהתמודדות על משבצת מחוז חיפה. חרשנו את הארץ ונפגשנו עם מאות חברי מרכז בביתם. יצרנו קשר עם הגורמים החזקים ביותר בליכוד ורקמנו דילים שהחזיקו והוכיחו את עצמם ואת מילתנו במבחן התוצאה. אני שמח שיכולתי לסייע לניצחון של קלנר, כנגד כל הסיכויים ולמורת רוחו של יו”ר הליכוד בחיפה שבמקום לתמוך בבחור איכותי ומבריק העדיף לתמוך בגיסו. הניצחון הזה הוא ניצחון של קבוצה שלמה “מטה הליכוד חיפה 1″ שאני גאה להיות חלק ממנה. אני שמח שאדם איכותי צעיר ונמרץ בוגר הטכניון נבחר

לייצג אותנו בכנסת ואני בטוח שהוא יעשה זאת בהצטיינות.”

 

עו”ד אושר טקאש (צילום – אלבום אישי)

עו”ד אושר טקאטש מצעירי הליכוד אמר: “הכישורים והאיכויות של קלנר, בלטו בעיני מראשית ההיכרות בינינו. אריאל יגיע לכנסת הקרובה לא רק עם שאיפה לשנות ולהשפיע בהתאם לערכיו, אלא גם עם ידע וכלים שצבר במשך השנים, ובהמשך לפעילותו לחיזוק הציונות ואהבת הארץ בקרב הציבור ובייחוד בקרב הצעירים.
אמשיך לסייע לקלנר בהמשך דרכו ואני מאחל לו הצלחה רבה”.

 

 

אריאל קלנר
אריאל קלנר

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.