יו”ר ועד ההורים הישובי פלסין נאור הודיעה על נבצרות זמנית

המשמעות היא שבחודשים הקרובים ימלא את תפקידה סגנה עופר גרין וכשתוכל לשוב לתפקיד, היא תחזור לתנהל את וועד ההורים היישובי

יו”ר ועד ההורים היישובי פלסין נאור הודיעה כי בחודשים הקרובים לא תוכל למלא את תפקידה מסיבות אישיות ובמהלך תקופה זו ימלא את תפקידה סגנה, עופר גרין. בשיחה עם כתבת חי פה הסבירה פלסין כי גרין והיא הגיעו למסקנה משותפת, שבגלל שבחודשים הקרובים היא לא תהיה פנויה לפעול בוועד ההורים, הוא ימלא את מקומה ובעוד מספר חודשים, כשתוכל שוב להקדיש זמן ותשומת לב לוועד ההורים תחזור ותמלא את תפקידה.

פליסין החליפה את היו”ר הקודם עו”ד חזי חרל”פ, שכיהן גם כיו”ר וועד ההורים בבית הספר השש שנתי עירוני ה’. יו”ר וועד ההורים היישובי מאגד תחתיו את כל היו”ר של בתי הספר בעיר על מנת לקדם את האינטרסים המשותפים של ההורים והתלמידים אל מול בתי הספר.

בשנים האחרונות נושא מעורבות ההורים בבתי הספר זוכה להתייחסות רבה, מאחר שלעתים בתי הספר חווים את מעורבות ההורים כניסיון לכאורה להכתיב להנהלת בית הספר כיצד לפעול, בעוד שהצוות המקצועי בבית הספר, שהוכשר לניהולו, הוא הנהלת בית הספר ולא ההורים, ולא משנה עד כמה כוונותיהם טובות.

עופר גרין רק נכנס לתפקיד היו”ר, אבל כבר ברור לו מה יעשה בימים הראשונים שלו בתפקיד:

“אני כרגע יו”ר בפועל, אם נגיע להחלטה לצאת לבחירות נעשה את זה. יש עוד שנה וחצי עד לסוף הקדנציה. קודם כל קיים קרע בין חברי הוועד והדבר הראשון צריך להיות לשקם את היחסים בין חברי הוועד. נעשה פגישה לתאום ציפיות. צריך להיות ייצוג הולם להורי התלמידים בחיפה. כרגע יש לנו 53,000 תלמידים כך שמדובר ביום ממאב אלף הורים שזקוקים לייצוג. במהלך התקופה האחרונה קולם של ההורים לא נשמע בעיריית חיפה. כשסיגל הייתה היו”ר היה לנו ייצוג הורים. נוצר חלל מאז שהיא לא היו”ר כי היא הייתה דמות מרכזית. אני מתכוון לאחד את השורות בין חברי הוועד ולקדם את הנושאים החשובים ביותר כלומר לדאוג לדרכי מילוט בכל בתי הספר. אנחנו בתחילת הדרך ואני מקווה למצוא את הדרך לפשרה בין כולם”.

עופר גרין (צילום: אלבום אישי)
עופר גרין (צילום: אלבום אישי)
פליסין נאור הודיעה ליו”רים של בתי הספר על ההחלטה:

חברים יקרים,
לאור התפתחויות רפואיות במשפחתי הגרעינית, בהתאם לתקנון פורום ועדי ההורים היישוביים והתייעצות עם מנכ”ל הפורום מר זאב גולדבלט, אני מבקשת להודיע לכם בזאת על נבצרות זמנית.

מי שימלא את מקומי כיושב ראש הנהגת הורים יישובית חיפה בפועל, הוא עופר גרין, שניבחר על ידכם לתפקיד סגן ראשון שלי.
בעת נבצרותי, יועברו לעופר כל סמכויותי. בעוד מספר חודשים, נבחן שוב את יכולתי לשוב לתפקיד.

לידיעתכם,

פליסין נאור
יו”ר הנהגת הורים יישובית חיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.