כדורסל בחיפה: הדרבי החיפאי נצבע באדום – סיפור המשחק בתמונות

הפועל חיפה בכדורסל: ההגה הטובה בעיר (צילום: חגית אברהם)
תאטרון חיפה – רחב

לאחר הפסקה של 18 שנה, חזר הדרבי החיפאי לפרקט במסגרת הליגה הלאומית. במשחק קצבי ומרתק שלא היה מבייש מפגש בליגת העל, ניצחה הפועל “פרשקובסקי” חיפה את מכבי “האנטר” חיפה  בתוצאה 95:92, במשחק תוסס עם כדורסל יפה ואווירה לוהטת מצד שני מחנות האוהדים.

 

הרבה מים חלפו בקישון מאז שנפגשו שתי הקבוצות בפעם האחרונה, הפועל שיחקה אז באולם בנשר, מכבי נקראה מ.כ. חיפה, המשחק שוחק במסגרת ליגת העל ונגמר בניצחון של הירוקים 81:73. הקבוצות עם השנים ירדו ליגות, במיוחד הפועל, מכבי חזרה לפני עשור, הספיקה לקחת אליפות ולהפסיד אליפות לפני שנתיים והערב שתיהן התמודדו בהיכל הספורט ברוממה לעיני כיותר מ2000 צופים.

הפועל חיפה כאמור, מנצחת את הדרבי ופותחת את העונה בצורה חלומית עם שני ניצחונות רצופים. בהפועל בלטו נאור שרון (24 נקודות) וג’מאר יאנג , במכבי השחקן הולט היה אנתוני פישר.

הפיקנטריה במשחק הייתה בצד האדום,  כשמאמן האדומים, עופר רחימי, אימן בשנים האחרונות את מכבי האנטר חיפה והערב ניצח את האקסית בדרבי סוער.

מכבי חיפה – הרשמה לחוגים – רחב

רחימי, בתגובה לחי פה בסיום המשחק:

אני מאושר שניצחנו למרות ששיחקנו לא טוב, פתחנו לא טוב הגנתית, בסופו של דבר הלחימה של השחקנים ניצחה, יש לנו מנהיגים בקבוצה, אני מרוצה.

הנה מספר תמונות מחוויית הכדורסל שהייתה לנו אתמול ברוממה.

הצבא האדום (צילום: חגית אברהם)
(צילום: חגית אברהם)
“הקופים הירוקים” של מכבי (צילום: חגית אברהם)
משחק צמוד וקצבי (צילום: חגית אברהם)
(צילום: חגית אברהם)
(צילום: חגית אברהם)
רחימי ופלג, ידו של אקס מכבי הייתה על העליונה (צילום: חגית אברהם)
(צילום: חגית אברהם)
(צילום: חגית אברהם)

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...