דיירי רחוב התמר לחי פה בעקבות שיפוץ המדרכות: “איכות החיים שלנו ירדה והמצב הפך לבלתי נסבל”

עבודות ברחוב התמר

תושבים המתגוררים ברחוב התמר פנו לחי פה בעקבות המצב הבלתי נסבל אליו נקלעו בעקבות שיפוץ המדרכות בקטע הרחוב שכלול בשיפוץ אזור דרך הים.

לטענת התושבים שיפוץ המדרכות מתבצע מזה ארבעה חודשים והם סובלים ממצוקת חניה ואבק מתמשך שמאלץ אותם לשהות בבתים כשהחלונות סגורים. עובדי הקבלן מטעם העירייה חפרו וטרם המשיכו את עבודתם. התושבים התלוננו במוקד העירייה אך תלונותיהם לא נענו. לטענתם איכות החיים של ירדה והחיים הפכו לבלתי נסבלים וכי המצב הזה לא יכול להמשך.

מעיריית חיפה נמסר לחי פה בתגובה:

“שיקום רחוב “התמר” מתבצע לאור בקשות רבות של דיירי הרחוב שהופנו לאגף לפניות הציבור ובמפגש “שולחנות עגולים” שנערך בשכונה -לכלול  את הרחוב במסגרת שיקום וחידוש המרחב הציבורי במרכז הכרמל – דרך הים. אנו מודעים לאי הנוחות ולמטרדים הנגרמים לתושבים במהלך עבודות מורכבות בהיקף נרחב כל כך. לאור הבנה זו פועלת העירייה תוך יידוע הציבור בכל דרך אפשרית להקטין את הפגיעה בשגרת החיים ולהימנע מחסימת כבישים עובדה המאריכה את משך העבודות. בתוך כך, עתידות העבודות ברחוב להסתיים עד סוף החודש לאחר שבמרבית חודש ספטמבר לא ניתן היה לעבוד בשל החגים. תשובה ברוח זו ניתנה גם לפנייה היחידה שהתקבלה באגף לפניות ציבור בנושא”.

עבודות ברחוב התמר
עבודות ברחוב התמר
עבודות ברחוב התמר
עבודות ברחוב התמר
עבודות ברחוב התמר
עבודות ברחוב התמר
הגיבו כאן לכתבה