יעקב פיינגולד יהיה מספר 2 של דוד עציוני, גולדרייך חבר לקליש רותם – החבירה לקראת הבחירות בחיפה בעיצומה

במסיבת עיתונאים שמתקיימת ברגעים אלה (ג’, 25/9/2018) הודיע המועמד לראשות העיר דוד עציוני כי סיעתו תחבור לסיעת מהפך וחבר המועצה יעקב פיינגולד יוצב במקום השני. במקום השלישי תמי ברק (יו”ר נעמת) וברביעי יוצב איתמר צ’יזיק (מנכ”ל מכבי חיפה בכדורגל לשעבר).

יעקב פיינגולד: “התחלנו מהלך שיביא לבחירת עציוני לראשות העיר ו-4-5 מנדטים לסיעת מהפך.”

עו”ד דוד עציוני: “ברור לי שביחד ננצח”

תמי ברק: אני מאמינה שעציוני, כאיש ערכי, יכול להביא למהפך ולהחזיר את הצעירים לעיר. כיו״ר נעמת לשעבר חשוב לי לפתוח את המכרזים לנשים ושתהיה שקיפות ועציוני מסכים איתי לגבי קידום הנשים.

מסיבת העיתונאים - יעקב פיינגולד חובר לדוד עציוני - 25/9/2018 - (צילום: מיכל ירון)
מסיבת העיתונאים – יעקב פיינגולד חובר לדוד עציוני – 25/9/2018 – (צילום: מיכל ירון)

מספסלי האופוזיציה לקואליציית יהב:

כזכור, בבחירות האחרונות קיבלה סיעת מהפך שני מנדטים ויעקב בורובסקי ושרית גולן שטיינברג היו חברי המועצה מטעם הסיעה. כשבורובסקי פרש, את מקומו מילא פיינגולד. פיינגולד וושרית גולן שטיינברג עברו מהאופוזיציה לקואליציה של יהב ופיינגולד מכהן מאז כיו”ר אתו”ס (בהתנדבות).

לפני כחודשיים הודיעה עורכת הדין שרית גולן שטיינברג כי היא תתמודד בראשות סיעה עצמאית למועצת העיר ולאחרונה נודע כי במקום השני בסיעתה יוצב איש הנדל”ן רועי שווץ, המכהן גם כמנכ”ל מכבי חיפה – כרמל.

אחד התומכים הבולטים בעציוני, אשר חבר לאחרונה לסיעתו, הוא ד”ר שי קרן, המחזיק בתיק החינוך בסיעתו של של עציוני.

ד"ר שי קרן (צילום: ירון כרמי)
ד”ר שי קרן (צילום: ירון כרמי)

הגשת הרשימות:

מחר עתידות כל הרשימות להגיש לוועדת הבחירות את שמות המועמדים למועצת העיר ולכן היום זה היום האחרון בו ניתן לעשות שינויים במיקומם של המועמדים למועצת העיר.

נכון לעכשיו מתמודדים 8 מועמדים לראשות עיריית חיפה. ההערכות הן שבימים הקרובים תתגבר מגמת החבירה של אלה שחסרי סיכוי לזכות בראשות העיר, מאחורי מועמדים בעלי סיכוי משמעותי. יהיה ניתן לראות עוד מועמדים שמודיעים כי הם לא מתכוונים להתמודד על ראשות העיר אלא מעבירים את התמיכה שלהם למועמד אחר.

בשלב הנוכחי, עו”ד גיל גולדרייך הסיר את מועמדותו לראשות העיר והעביר את תמיכתו לד”ר עינת קליש רותם. בהסכם ביניהם נקבע כי גולדרייך יהיה ממונה על הטיפול בנושאי רווחה.

גיל גולדרייך (צילום: ירון כרמי)
גיל גולדרייך (צילום: ירון כרמי)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.