נעה חייט, הספורטאית החיפאית, בת ה-20, נהרגה, לאחר שנפגעה מרכב בדרך פרויד פינת ראול ולנברג בחיפה

נעה חייט ז"ל - נהרגה בתאונת דרכים ביום 15/8/2018 (צילום - בן סער)

נעה חייט, ספורטאית טריאתלון נהדרת וידועה, עליה עשינו מספר כתבות כאן, היא ההרוגה בתאונה מחרידה הערב. נעה רכבה על אופני הספורט שלה, במורד כביש פרויד והתנגשה בעוצמה ברכב שעלה בפרויד ופנה שמאלה לרחוב ראול ולנברג.

אנו, במערכת חי פה – חדשות חיפה, מזועזעים ממותה הטראגי של הספורטאית הענקית הזאת. ליווינו אותה בקריירה שלה, שנגדעה ברגע אחד. אנו משתתפים בצער המשפחה וקבוצת הטריאתלון.

עדכון ממשטרת ישראל: אישור פרסום שם ההרוגה בתאונת הדרכים בחיפה. בתום זיהוי ודאי של הורי המנוחה, הותר לפרסם את שמה : נעה חייט ז”ל, בת 20 תושבת חיפה. נהגת הרכב, תושבת העיר בת 33 נחקרת בשעה זו במשרדי הבוחנים ונסיבות התאונה נבדקות.

נעה חייט – הראיון האחרון בחי פה לפני מותה הטראגי

(צילום: בן סער, עריכה: ירון כרמי)

 

נעה חייט (צילום: אלבום אישי)
נעה חייט ז”ל – נהרגה בתאונת דרכים ביום 15/8/2018 (צילום – בן סער)

נמשכות תאונות הדרכים בהן מעורבים רוכבי אופניים בחיפה. הערב נהרגה נערה חיפאית, בת 20, מפגיעת רכב, עת שרכבה על אופניה, בכניסה לרמת אשכול. תאונה זו בוודאי תיחקר ומסקנותיה יפורסמו בתזכיר כזה או אחר בעתיד וישכחו, למרבה הצער, כמו רוב התאונות. מבלי להכיר את פרטי התאונה הזאת, שטרם נחקרה, נזכיר כי במרבית שכונות חיפה אין בכלל שבילי אופניים. מרבית תנועת האופניים בעיר חיפה מתבצעת על הכביש, תוך חיכוך מסוכן ותמידי בין הרוכבים לבין כלי הרכב.

רוכבת אופניים חשמליים נהרגה לאחר שנפגעה מרכב בדרך פרויד פינת ראול ולנברג בחיפה (צילום: ליאת ברנר)

ממד”א כרמל נמר לחי פה: בשעה 17:59 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב כרמל על רוכבת אופניים שנפגעה מרכב בדרך פרויד פינת ראול ולנברג בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מדווחים על צעירה עם פגיעה רב מערכתית ללא סימני חיים וקובעים את מותה.

חובש בכיר במד”א, איתי לשד ופאראמדיק מד”א, יואל לוינגר סיפרו לחי פה: “כשהגענו למקום המראה היה קשה, ראינו על הכביש אופניים ובסמוך שכבה נערה כבת 20 מחוסרת הכרה עם פציעה קשה בפלג גופה העליון, אזרחים שהיו במקום החלו לסייע לה ולבצע פעולות החייאה בסיסיות, הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה, מצבה היה קריטי ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה”

זירת התאונה בה נהרגה רוכבת האופניים החשמליים (צילום – איחוד הצלה)

מקום התאונה – פרויד וראול ולנברג (רמת אשכול) מפה:

מאיחוד הצלה – מחוז צפון, נמסר לחי פה: נערה שרכבה על אופניים נהרגה בתאונה ברחוב דרך פרויד בחיפה. נהגת הרכב טופלה בזירה במצב קל. היא נפצעה מרסיסים ולקתה בחרדה.

אלי גד’ז חובש באיחוד הצלה סיפר לחי פה: “מדובר בזירת תאונה קשה עם מעורבות רכב פרטי ואופניים. הנערה שרכבה על האופניים סבלה מפגיעה רב מערכתית וללא הכרה. לאחר פעולות החייאה למרבה הצער נקבע מותה בזירת התאונה”

 

ממשטרת ישראל נמסר לחי פה: המשטרה פתחה בחקירת תאונת דרכים קטלנית בחיפה. במוקד 100 התקבל דיווח על תאונת קטלנית בחיפה בין רכב לרוכבת אופניים, בת 20, תושבת חיפה, ברחובות פרויד, פינת ראול ולנברג. עפ”י גורמי רפואה, נקבע מותה של רוכבת האופניים. בוחני תאונות דרכים של משטרת ישראל בזירה, חוקרים את נסיבות התאונה לצד סיוע לציבור הנהגים ע”י הזרמת התנועה.

פקקי ענק במקום – רוכבת אופניים חשמליים נהרגה לאחר שנפגעה מרכב בדרך פרויד פינת ראול ולנברג בחיפה (צילום: ליאת ברנר)
רוכבת אופניים חשמליים נהרגה לאחר שנפגעה מרכב בדרך פרויד פינת ראול ולנברג בחיפה (צילום: ליאת ברנר)

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. גברי ישראלי אמר/ה

    הנהגת קיבלה לבסוף עבודות שירות, כמו הנהגת שיצאה בלי עונש כשפגעה באביה של מנכלית פייסבוק ישראל בסביון. אבל אם היה הנהג גבר היה מקבל עונש כבד

הגיבו כאן לכתבה