הכירו את נועה חייט, אשר זכתה שוב במקום הראשון במירוץ המדרגות של חיפה

נועה חייט, היא החיפאית שזכתה אתמול במירוץ המדרגות השנתי. מסתבר שזו לא הזכיה הראשונה במירוץ זה והצעירה הזו מכוונת גבוה מאוד, ביחד עם מועדון הריצה של אילן גולדמן שקטף את מרבית הזכיות במירוץ זה.

תאטרון חיפה – רחב

במירוץ המדרגות שנערך ביום ו’, 04/05/2018, בחיפה, היו הרבה דמויות מוכרות בעיר, ביניהן נועה חייט, שמאחוריה 3 זכיות רצופות במירוץ המדרגות כשאתמול היא הוסיפה את הרביעית למאזן ההישגים שלה.

חייט(20), זכתה בעשרות מרוצים. ברזומה שלה ניתן למצוא: אלופת ישראל לנוער בריצה, אלופת ישראל לשעבר באקוותלון, סגנית אלופת ישראל לשעבר בטריאתלון, חברת נבחרת ישראל בריצה וטריאתלון ועוד.

הסטודיו – אירועי החודש

נועה התראיינה לאחר המירוץ לחי פה וסיפרה על חוויותיה מהיום ולהיכן היא רואה את עצמה מגיעה בהמשך:

מזג האוויר השרבי הקשה על המרוץ, אבל אלה היו תנאים שכבר פגשתי בעבר, כך שזה לא היה נורא. השנה זו היתה הפעם הרביעית שלי במרוץ המדרגות בחיפה.  השתתפתי גם שלוש פעמים במרוץ המדרגות של עזריאלי. השאיפות שלי בתחום הריצה הן בראש ובראשונה לשפר את היכולות ואת הביצועים ברמה הארצית. אם הכל יעבוד כשורה, אז המטרה תהיה קביעת קריטריונים והשתתפות בתחרויות בין לאומיות.

נועה חייט(במרכז), טל וינטראוב וניסרין פרהוד מאותו מועדון ריצה,קטפו את שלושת המקומות הראשונים. (צילום: אילן גולדמן)

אילן גולדמן, מאמנה של נועה ומנהל קבוצת הריצה Goldman – Running club, אשר מסיימת כל מירוץ עם זכיות וגביעים, שיבח את נועה :

אחרי עונה מתסכלת, שכללה בעיקר התמודדות עם שתי פציעות, אנו שמחים לראות שנועה מסירה את החלודה ומקווים שנחזור לדרך המלך. נועה ספורטאית מעולה מזן מיוחד ואני סבור שניתן לקדמה עוד הרבה בענף הריצה למרחקים. כמה רחוק תגיע? רק השנים יגידו. לשמחתנו נועה צעירה ויש מרווח התקדמות רב. סביר להניח שמספר שנים של עבודה אירובית עקבית ואיכותית יקדמו אותה למקומות בהן היא ראויה להיות. אפשר בשקט לומר שהיא רק בתחילת דרכה. כרגע אנו משתדלים שלא לקפוץ מעל הפופיק אלא לוודא שנועה תתאמן, תתקדם ונוכל להבין את גודל השאיפות.

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
תאטרון חיפה – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
משתלות יגור – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB