אלמוג קריאף מטירת כרמל נוגע בתהילה

אם השם אלמוג קריאף מוכר לכם, ייתכן ששמעתם או ראיתם אותו בעונה השנייה של "אקס פאקטור", לפני 3 שנים, שם הגיע עד לשלב חצי הגמר המכובד. בהמשך, שיתף אלמוג פעולה עם האמן עברי לידר, כאשר התארח אצלו פעמיים בהופעות בקיסריה ובסיבובי חורף ב-2017 , שימש לידר כמנהל האמנותי של קריאף.

כיום, אלמוג בן 20, משרת בלהקה צבאית של חיל האוויר, לאחר שהוציא שני סינגלים בחוץ – "איך" ו-"לילה בלעדייך" ומתכנן להוציא אלבום בכורה ולהרים הילוך רציני במוזיקה.

 

אלמוג קריאף סיפר לחי פה על הרגע שהבין שיש לו את כישרון השירה והביטחון שקיבל מול הקהל :

בפעם הראשונה שהבנתי שאני יכול לשיר ושזה נשמע טוב הייתה בערב קריוקי שחברים ארגנו, הם צילמו אותי ללא ידיעתי והעלו את הסרטון ליוטיוב.  קיבלתי הרבה תגובות מפרגנות והבנתי שאולי יש פה משהו ששווה להשקיע בו. הפעם הראשונה שהופעתי מול קהל הייתה בבר מצווה של אחי הקטן נועם. למרות שזה קהל די משוחד , כולם נתנו מילים חמות, רקדו איתי ונהנו.

 

אלמוג מספר על סגנון המוזיקה שלו ולמי הוא מכוון:

אני מגדיר את סגנון השירה שלי כפופ ים תיכוני , אבל אם אני מסתכל על זה בראייה יותר רחבה, קשה להגדיר סגנון ספציפי היום. אני חושב שאמן צריך קו מסיום משלו, קו אומנותי אם זה בשירים או בקליפים ואם זה אפילו בצורת הביטוי שלו, שמגדירה את עצמו. הייתי רוצה להגיד שאני שר בסגנון אלמוג קריאף , אבל אלו מילים גדולות כרגע. לכן אני מקווה שבעזרת אמונה, התמדה וכח רצון, מתישהו אוכל להגיד את זה.

אלמוג לא מתבייש לספר שהוא מכוון גבוה והיכן הוא חושב שיהיה בעוד עשור:

פסגת השאיפות שלי בתחום השירה, היא לשמח באמת אנשים ולגרום להם לרגש, אך אם נסתכל על החלום שלי, פשוטו כמשמעו, אני חולם שהקהל ידקלם את כל מילות השירים שלי בלי שאני בכלל אתחיל לשיר, פשוט שאוכל לשבת ולהסתכל עליהם ולהנות. בעוד 10 שנים, אני מקווה להיות אמן פעיל מאוד בז'אנר שלי, עם מספר אלבומים ורק להמשיך בעשייה מבורכת.

    אלמוג קריאף. (צילום: אלבום אישי)

 

טירת כרמל בימינו היא עיר שמתפתחת בהרבה תחומים, בין היתר בבנייה ענפה, המביאה עסקים ותושבים לעיר ,אך עדיין נחשבת כפריפריה.  שאלנו את אלמוג האם הוא רואה את עצמו בעתיד גר שם או באזור?

טירת כרמל מאוד מתפתחת והיא עיר מדהימה עם אוכלוסייה ואנשים  טובים שאין מילה רעה אחת להגיד עליהם. אני מאוד אוהב את העיר הזו בה גדלתי וחונכתי, גם רוב המשפחה שלי מתגוררת סמוך לבית הוריי, 5 דקות הליכה ואני אצל סבתא. ברור שזו אופציה לא מבוטלת מבחינתי , כי אכן במרכז הארץ ישנן יותר אפשריות, יותר אנשים שמבינים בתחום הזה, הרבה יותר קשרים נרקמים שם, אז כן זו אופציה לגור במרכז אבל בינתיים אני בטירת הכרמל.

 

לסיכום, אני שואל את אלמוג איפה מבחינתו יחשב הטופ של הטופ להופיע?

כל במה היא במה מכובדת, מניסיוני הדל, אין חשיבות למקום או לכמות האנשים, קהל זה קהל וצריך לתת להם תמיד את ה110% שלך, אבל שוב, אם נלך פשוטו כמשמעו , זה בכל הבמות הגדולות בארץ כגון קיסריה , היכל מנורה ואמפי פארקים למיניהם.

אלמוג קריאף. (צילום: אלבום אישי)
אלמוג קריאף. (צילום: אלבום אישי)

לא ניתן להגיב